0
clear
  • Бања & Тело Работи Ултра Шеј Тело Крем Остров Тахити Сон 8oz
  • -20%
  • -20%
Бања & Тело Работи Ултра Шеј Тело Крем Остров Тахити Сон 8oz

Бања & Тело Работи Ултра Шеј Тело Крем Остров Тахити Сон 8oz

DEN 523.20

Достапност
Достапно за нарачка

Исполнет со ултра богати, навлажнувачки Шеј Путер.Збогатен со кожата благотворно Алое Путер и уживање Какао Путер.Збогатена со нашите ексклузивни тројно влага комплекс на исполнет ултра богати, навлажнувачки Шеј Путер и збогатен со Алое Путер и уживање Какао Путер, нашиот Потпис Тројно Влага Тело Крем обезбедува 24 часовна влажност дека омекнува, дури и во најсушните кожата со не-мрсна формула која се топи во шин за луксузен мирис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

24 Часовна Хидратација : Тело крем вклучува шеј нафта и шеј путер за итно влага и трајна заштита во текот

Против Стареење : Помагање на кожата задржи младешкиот изглед, моќни против стареење на кожата третман

Ова око крем помага да се елиминира појавата на подоко подпухналост, темни кругови, фини линии и брчки.Д

ЗАШТИТА на ВАШАТА КОЖА Течност тело крем со antioxidant и заштитни дејствија.ОСВЕЖЕН И REJUVENATED Ќе ви остават ч

✔️ СВИЛЕНМАЗНА АПЛИКАЦИЈА Формулирани со користење на природно вода за ладењекршење полимери, овој л

Смири.Од француски perfumist, РенеMaurice Gattefosse откриени ефектите од лаванда, откако случајно горење на неговат

Куркума Смират вашата кожа со антивоспалителни Куркума.Ова жолто обоена убавина е преполн со антиокси

☀【Ефикасно Слабеење】Слабеење крем масти режач за стомакот, половината, нозе, раце, нозе, помага да се к

Портокал Етерично Масло invigorates & uplifts.Ѓумбирот Етерично Масло energizes вашите сетила.Ултра богати, немрсна т

15ml.Stateoftheart око крем со насочени тројно дејство.Напојува со комерцијален комплекс на високотехнолошки с

♚Се Глупак Раст со Нашите зголемување на Градите Додатоци.✔За да го користите секојдневно во спиење, м

Двевоедно око спреј : длабоко чистење, 360степен перење далеку од нечистотии и надворешни тела во очите, н

Еден чуден спој на бујна малини тело крем за жени, го прави вашето тело длабоко хранети во текот на целио

Открие посветла кожа.Ова резултати управувано формула спречува кожата од формирање на забите, а исто та

Растенијата Матични Клетки Технологија Refinishing Око Контура Крем.Со Argireline и Ботанички Масла.Револуционер

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

Збогатен со Колоидното Овес (на кожата protectant), Ceramide3, и тасев биле Корен Екстракт.Клинички докажано за уб

Creme веднаш се топи на контакт, да оди длабоко во кожата слоеви за да се обезбеди траен навлажнувачки.Сост

Целулитот Крим Ние ги користиме придобивките од invigorating кофеин да го тонот на вашата кожа минимизирање

Природниот екстракт од чајно дрво во око крем можат ефикасно да навлезат во кожата, да го промовира згол

Го намалува линии, брчки, подпухналост и темни прстени.Revitalises и помага фирма очите.Интензивна антистаре

SCA Biorepair Технологија : Поправка Индекс 8, напредни кожата регенерација.Хидратантен Комплекс : Hygroplex & Pentaviti

За Младешки Сјај Нашите Темно Место Пенкалата содржи хијалуронска киселина и mulberry екстракт.Овие состо

Органските Аптека е Усна & Око Крем пакети две големи производи во една цевка!Dab тоа околу очите за да се

Please wait...