0
clear
  • Арсеналот Реплики Нордиска Легендарниот Berserker Психо Битка Војна Пена Axe
  • -20%
  • -20%
Арсеналот Реплики Нордиска Легендарниот Berserker Психо Битка Војна Пена Axe

Арсеналот Реплики Нордиска Легендарниот Berserker Психо Битка Војна Пена Axe

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупна Должина : 24.50 Инчи/ Се Справи Со Должина : 17 Инчи.Должина На Ножот : 10 Инчи / Тежина : 9 Оз.Внатрешното Јадро : 10 mm / Надворешниот Материјал : Полиуретан Пена.Карактеристики : Сребро, Кафена, Црна и Крем Лак Финиш.Ве молиме имајте на ум дека поради материјалот од оваа точка мали јама или дупки ќе бидат видливи и боја може да биде smudged.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Please wait...