0
clear
  • Zoulee 2018 Нови Жените или Мажите Мека Plaid Кашмир Обвива Shawls Украл Шамија Британски Стил Марами 78x 28
  • -20%
  • -20%
Zoulee 2018 Нови Жените или Мажите Мека Plaid Кашмир Обвива Shawls Украл Шамија Британски Стил Марами 78x 28

Zoulee 2018 Нови Жените или Мажите Мека Plaid Кашмир Обвива Shawls Украл Шамија Британски Стил Марами 78x 28

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кашмир.Суво Чистење Само.Материјал : направен од кашмир.Сува Чиста препорачува.Големина : 28" ширина x 78" должина со Работ.Тежина : 260g,Која е Густа,Топло.Тоа Се Користи за Фина Текстура,Сила и Мекост.Супериорен изолација од Студ Времето и да ја Задржите Вашиот Врат Гради,Рамо, Топло и Совршен Додаток во Замрзнување Ладна Зима.Овие Шема и Комбинации на Бои може да биде Лесно Поврзан со Вашиот Капут,Џемпер,Фустан или Костум.Може да се Постават на оваа Shawl Над вашиот Sholders за Одмор и Шопинг Дена,Коктел забава,Градина Партија,Чај Партија,или да ја Заврши Околу тоа Во Вашиот Костим за Напорен Ден во Канцеларијата.Може да се користи како подарок за пријатели, љубовници, семејството.Оваа шамија направени од кашмир.оваа pashmina обезбедува мека & се чувствуваат удобно дека ќе ве натера да сакате да го носите секаде со вас.на шамија може да биде како роденденски подарок и Божиќ подарок.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

【Пристигнувањето во 16~21 дена (обично 17 дена)!】 Долго испорака време за шопинг бар, има го постави за добр

Ние ќе ги реши сите ваши прашања, како е можно поскоро.Погодна за активности на отворено, посета на банке

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Рака Мие Само.Марами се направи совршен одмор подароци!Страна се одликува со нега во Далас, Тексас.Овој

Сите наши производи се смислено дизајниран, добро стокмено, љубов пакуваат и ги предаде државаширок.Оде

92%Поли 8%Spandex.Произведено во САД.Уво Јамка затворање.Рака Мие 3 Пакет Спортски Црна Мрежа Лицето Маска За

机洗.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : 27.5 ИНЧИ.Екстра долг и голем chiffon плоштадот марами за жените во постоечките пазар

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

✦RIAH МОДА✦ Ние нудиме висок квалитет, стилски мода накит & додатоци на многу прифатлива цена.Дизајниран

Џерси.Машина За Миење.НЕ се ЛИЗГА / FULL COVERARGE – Нашите hijab мерки во по ~ 62.8" x 24.8" (185cm x 63cm).ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ

✦RIAH МОДА✦ Ние нудиме висок квалитет, стилски мода накит & додатоци на многу прифатлива цена.Дизајниран

Неочекувано.СУПЕРИОРЕН ТКАЕНИНА / / светлината полиестер платно е мека и buttery мазни и се чувствува одли

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

НЕ се ЛИЗГА / FULL COVERARGE – Нашите hijab мерки во по ~ 62.8" x 24.8" (185cm x 63cm).ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ – Нашата убаво стокме

Машина За Миење.НЕ се ЛИЗГА / FULL COVERARGE – Нашите hijab мерки во по ~ 62.8" x 24.8" (185cm x 63cm).ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ – Наша

ЛУКСУЗЕН МАТЕРИЈАЛ Нашите 6ft x 3ft марами се направени со 100% висок квалитет премиум бамбус viscose, со нула ев

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Земете јамка(обликувани како "О") и пресврт тоа значи дека нејзиниот облик како "8".Мека, мазна, нежно, свил

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...