0
clear
  • 2 Лентата за Управување со Систем за Транзит Поврзете 2010-13 и NV200 Бела
  • -20%
  • -20%
2 Лентата за Управување со Систем за Транзит Поврзете 2010-13 и NV200 Бела

2 Лентата за Управување со Систем за Транзит Поврзете 2010-13 и NV200 Бела

DEN 2400.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ексклузивен Производ!.Висината на оваа рек систем е 6.5" на врвот од страна поддршка.A374 Crossbars се 50" екструдиран алуминиум за структурна поддршка.Вклучува 4 X Алуминиум Страна Поддржува со 1 X Eyehook секој.Црна Елоксирани.Овој систем е powdercoated Бела.БЕЗ дупчење потребни за инсталација.Боја : Бела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

КВАЛИТЕТ на УСЛУГА Пред да ја купите, бидете сигурни дека тоа е погоден за вашиот автомобил, и можете да

Виткање дизајн за лесно носење и чување кога не е во употреба.Топ одделение ЕВА пена поместена обезбеду

Fitment : Одговара за 20032009 Тојота 4 Runner N210 Висок Квалитет : Направен од високо сила ABS пластика.Пакетот Вклучу

FITMENT : За Хонда Елемент 20032011 ВАЖНИ ЗАБЕЛЕШКИ : Професионална инсталација е препорачливо!Со цел да одгова

Употреба во врска со ' Рбетот систем да ја зголеми капацитет.МОНТИРАЊЕ Монтирање со НосорогРек е солиде

На Kabgard Прозорец Заштитник Решетката е достапен во две големини : .Ние ги Правиме Работите На Вистинскио

Fitment е едноставна и ние веруваме дека можете лесно да го направите тоа сами во вашата гаража.OMAC САД ТИМ.О

Please wait...