0
clear
  • 12 Парови Не се Врзуваат Кадрава Shoelaces Еластична Чевли Чипка во полна Боја за Деца и Возрасни
  • -20%
  • -20%
12 Парови Не се Врзуваат Кадрава Shoelaces Еластична Чевли Чипка во полна Боја за Деца и Возрасни

12 Парови Не се Врзуваат Кадрава Shoelaces Еластична Чевли Чипка во полна Боја за Деца и Возрасни

DEN 371.76

Достапност
Достапно за нарачка

Кадрава shoelaces сет : ќе добиете 12 парови на кадрава чевли laces достапен во класична бои, богати бои и доволно количина за да ги задоволат вашите употреба и замена потреби.Спецификации : Боја : како на слики го покажува Должина : 6 инчи/ 15 см Дијаметар : 4 mm Материјал : полиестер и латекс Количина : 12 парови Пакетот вклучува : 12 Париз на кадрава shoelaces Забелешка : Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од дофат на деца под 3 години.Широка употреба : се Направени од полиестер и латекс, еластичен чевли laces се погодни за луѓе на повеќето возрасти и можат да бидат применети на спортски чевли, тенис чевли, лизгалки, и сите видови на чевли за да се стегне вашата чевли.Поле на примена : овие мрзливи shoelaces се убави подароци за возрасни, деца, стари лица, спортисти и луѓе со посебни потреби; Тие се погодни за спортски чевли, тенис чевли, лизгалки, и повеќето видови на чевли.Лесно да се стави на и полетување : вител еластична дизајн ќе се направи полесно за вас да носат чевли, заштеда на време и проблеми кога ќе се врзувањето на вашиот чевли, еластичен чевли чипка е погоден за децата да ја подобрат нивната независност.24 инчи/ 120 cm (поместуваат), дијаметар на кадрава shoelace е 4 mm.Димензии : должина на без вратоврска кадрава shoelaces е 6 инчи/ 15 cm (не се протегала), и 47.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пакетот Вклучува 2 Пара Stepace Рамен Shoela

летото сандали дише сандали мека сандали удобно сандали мека чевли удобни чевли платформа чевли криста

По вертикална haning без пресврт и да се присилува тоа ќе изгледа подобро.Ако не ви се најде за појавување н

Увезени.Pakage Детали : shoelace крајот капи,Метал,7pairs,Една големина одговара на сите (деца И возрасни), брзо да

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голем

Вистински ткаенина бои може да биде малку поинаква од онлајн бои поради различни компјутерски екран и с

Боја : Црвена | Големина : 9.510 Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата / големина.Faux Кожа об

Оксфорд 1 ЕКСТРА ИЗДРЖЛИВИ : Нашите фустан чевли laces се направени од 100% долгоглавен природни влакна, со в

летото сандали дише сандали мека сандали удобно сандали мека чевли удобни чевли платформа чевли криста

100% Полиестер 【Пакет Вклучуваат】 2 Пара Booyckiy Патики Shoelaces (4 Laces) 【Модерен】 Можете да изберете од 26 разли

Полиестер,Најлон.СОДРЖИНА : 32 парови (64 laces) на рамен shoelaces во 16 различни бои во еден сет ќе се продаваат за

Пакување : 2 Пар(4 Laces)Пешачење Shoelaces По Ред(кога ќе се стави количество "1", значи ќе добиете 2 пар на shoelaces);О

5 CM; Бои : Бои Секој Пакет вклучува 2 Пар на Laces(4 Laces) > Црно Бело Светло Сива Длабоко Сива Бои Секој Пакет вк

Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голема Shoelaces за Патики, Чизми и Чевли.Да се разменуваат на вашата момента

Еластична.Увезени.Збогум Вратоврска.Ставање на чевли е толку лесно како носи чорапи.Не често свиткувањ

Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Широк апликации : о

Еластична,Полиестер.Изработен од Полиестер и Гума.Добро гума за џвакање, лесно да ги собере различни ви

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата Еластична чевли laces Само носи чипка и затегнете ја завртката за заклучувањ

полипамук.Овална Атлетик Shoelaces одговара за Патики и Секојдневен чевли.Овална Shoelaces / Половина Круг 1 / 4" Ч

Благодарам многу.Ви благодариме за вашето разбирање.☃ Прирачник за мерење ве молиме овозможи 1 31cm Голе

Боја : Црна | Големина : 9.жените висока врвот се лизга на патики глуждот booties патики жените одење чевли уд

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ќе биде изненадување тоа што буквално се 2 пара(4 индивидуални laces)што е доволно за 2 пара чевли кога цел "1

Се повлече На затворање.Клучни зборови : плажа чевли за пешачење чевли мека чевли за дами чевли чевли го

100% Полиестер.Увезени.Важно : Вистинските бои може да варира во зависност од бојата на вашиот екран порад

100% Полиестер.Увезени.Важно : Вистинските бои може да варира во зависност од бојата на вашиот екран порад

Одлична за сите патики висока врвот патики, спортски, тенис, кошарка, бејзбол, одбојка чевли, чизми и пов

Please wait...