0
clear
  • Националната Вратата Компанија ZZ365024R Цврсто Јадро, Лиен, 5-Панел, Десно, Prehung Внатрешни работи Една Врата, 28 x 80 од 6-9/16 Jamb, МДФ
  • -20%
  • -20%
Националната Вратата Компанија ZZ365024R Цврсто Јадро, Лиен, 5-Панел, Десно, Prehung Внатрешни работи Една Врата, 28 x 80 од 6-9/16 Jamb, МДФ

Националната Вратата Компанија ZZ365024R Цврсто Јадро, Лиен, 5-Панел, Десно, Prehung Внатрешни работи Една Врата,

DEN 799.20

Достапност
Достапно за нарачка

Вратата не е за комерцијална употреба.Доаѓа подготвуваат, подготвени да се наслика.Вратата големина : 28" x 80" - единица димензија : 29.5" x 81.75" - предложи груба отворање : 30" x 82.25". 6-9/16 инчен подготвуваат jamb - 3 сатен никел шарки - 2-1/8 инчен еден понесе првично (knob се продава одделно).Се подготвуваат бело, цврсто јадро, залив и мушка лепење.Предавање од зглоб страна : ако вашиот зглоб иглички се на левата страна имате право рака внатрешни работи вратата, ако вашиот зглоб иглички се на десната страна имате левата рака внатрешни работи вратата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Пакет Димензии : 8.4 cms (L) x 24.1 cms (W) x 50.8 cms (H).Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1...

Вистински ОЕМ замена дел.Franke Foodservice Системи е водечки светски провајдер на сеопфатни системи и услуги з

Please wait...