0
clear
  • ZLYC француски Beret Шапка Мода Печати Лесни Зима и Топло, Уметник Капа за Жени
  • -20%
  • -20%
ZLYC француски Beret Шапка Мода Печати Лесни Зима и Топло, Уметник Капа за Жени

ZLYC француски Beret Шапка Мода Печати Лесни Зима и Топло, Уметник Капа за Жени

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека на допир, удобно, топло и дише.Шапка обемот : 56-58cm/22-22.8" ; Дијаметар : 28cm/11", лежи рамно.Една големина одговара на повеќето жени, девојки и тинејџерите.Француски стил berets со уникатни мешани houndstooth, шарени печати, измешани цврсти бои шема со различни класични бои за да го изберете.Повеќе посебен изглед за лесно појавување на вашиот било облека во гардероба.Рака мие или суво чистење само.Одлично за училишната матурска, враќањето дома, фенси облека партија или едноставно за повик за секојдневна употреба во зима, есен и пролет.Овој француски beret капа со единствена шема дизајн ви дава класичен мода се погледне за еден неврзан и уметник стил.Облечен во нашата мека beret шапка може да го утеши ги собере околу главата и да ви даде чувство на топлина.Одличен избор за жените и девојките во романтичен датум или неформални ден.Материјал : 43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чистење само Забелешка : Според светлина и различни компјутерски монитор, бојата може да биде малку поинаков како слики.Вашето разбирање и поддршка се високо ценети!Задоволство Гаранција : Ако има проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе работиме напорно кон вашиот 100% задоволство (нова замена или враќање).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие и

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

Да ве загрее кога тоа е добивање лути надвор или пролет и есен.Не кајгана.Забелешка : Според светлина и р

Please wait...