0
clear
  • Сомот Дневна Стол за Спалната соба, Модерно Една Софа Кревет со Две Перници Конвертибилна Столици Во Кревети 2 во 1 Кочии Дневна Стол Затворен за дневната Соба и Спа?
  • -20%
  • -20%
Сомот Дневна Стол за Спалната соба, Модерно Една Софа Кревет со Две Перници Конвертибилна Столици Во Кревети 2 во 1 Кочии Дневна Стол Затворен за дневната Соба и Спа?

Сомот Дневна Стол за Спалната соба, Модерно Една Софа Кревет со Две Перници Конвертибилна Столици Во Кревети 2

DEN 8303.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Што повеќе, тоа ќе не е лесно да се деформира по повторна употреба.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.На конвертибилен дизајн ви обезбедува со повеќе погодности и функции.Површината на дневна стол е покриен со висок квалитет на сомот, која е мека и удобна.План започнува на датумот на купувањето.Добро поместена backrest и потпирачи за раце ќе ви овозможи да се потпреме повеќе удобно.На backrest има 3 прилагодливи агли, кој не само што обезбедува одлична поддршка за вашето тело, но исто така совршено ги остварува конверзија од дневна стол за да кревет, прави да се подобри За релаксација, на мултифункционален дневна стол е многу погодна за мали простори или спални соби.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Боја : Теал.Одлична Поддршка : Оваа акцент стол е поддржана од метал заострените нозете, кои се елегантен и стилски.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени. 3 Прилагодливи Backrest : Оваа дневна стол донесува две-во-едно дизајн.Современите и Модерни : Овој елегантен и модерен мала дневна стол троседот не само што може да се користи и со други домови, но исто така да додадете повеќе шарм на вашата дневна соба и спалната соба.Задебелена Перница : перница е полна со висока густина сунѓерот и седиштето е добро поместена, па еластичност е навистина голем, и тоа е удобно да седат или легнете на тоа.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Со две перници за да се обезбеди крајната удобно искуство.Преносливи со подароци.Треба да се соберат, со детално и јасно собранието инструкции.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Донесе стил и карактер на вашиот простор за живеење со овој tufted кочии дневна стол.Овој стол прекрасно на

➢ Удобно за Lounging : површината е направен од добар квалитет СТП Кожа, која е многу мазна и мека.Внатрешнос

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

【Издржлив Материјал】Оваа патио дневна стол карактеристики рѓа доказ прав обложен челик рамка, која е

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

ВО користењето на ВОДАТА за корнизи 1015" длабоко.За shallower вода, користете го нашиот стандард Кочии.ВИСОК К

Please wait...