0
clear
  • Montezuma Гаража Алатка Систем за Складирање - 30.5 x 24 Заклучување 4 Фиока Workbench со Топката Имајќи Слајдови & Нерѓосувачки Челик Worktop - BKMG30244BC
  • -20%
  • -20%
Montezuma Гаража Алатка Систем за Складирање - 30.5 x 24 Заклучување 4 Фиока Workbench со Топката Имајќи Слајдови & Нерѓосувачки Челик Worktop - BKMG30244BC

Montezuma Гаража Алатка Систем за Складирање - 30.5 x 24 Заклучување 4 Фиока Workbench со Топката Имајќи Слајдови

DEN 11431.20

Достапност
Достапно за нарачка

Пространа 4 фиока Гаража чување : На Montezuma 4-фиока алатка за складирање систем е дизајниран за tradesperson или сопственикот на куќата во потрага да се прошири просторот во нивното работно место со своите 24" Длабоко кабинет.Здрав фиоки : 4-фиока единица овозможува за мулти-цел складирање со својот полн продолжување топката имајќи фиока слајдови држи 100 lb секој.Secure систем : заклучување фиоки овозможува за дополнителна безбедност и пристап до вашиот кабинет.Прилагодливи нозе : Montezuma вклучува прилагодливи нозете на единицата за стабилноста на нерамна подови.Latching фиоки : патентираната фиока latching се обезбеди систем за безбедно чување и фиксна затвори.Стил : 4 Фиока Workbench.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Вентил Покрие Заптивка.ОДГОВАРА : 0218 Nissan, Suzuki / Граница, Екваторот, Altima, Sentra 2.5 L L4 DOHC

Дизајн и бои, се со цел да остане жив по секое миење, па може да изгледаат одлично и се чувствувам неверој

???? [Qucik Резултат] Непосредна позитивен ефект со кегел топки обука.Добиете вашата доверба во 12 месеци со с

【МУЛТИ АКТИВНОСТ МАСА И СТОЛЧЕ ПОСТАВЕНО】 : Овој 3во1 мултифункционални дрвна маса и 2 столчиња сет (24.6"L

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Ми

【Големина】 : Вкупно димензија : 15.75 x 2.36 во.Јапонски стил futon душекот перница е рустикален, дебела и дише,

Топката зглобовите и bushings вклучени за комплетна инсталација, заштеда на време и труд.Директна замена за

Копче затворање.Карневалот Фестивал.Собори сува ниска.Прирачник Мерења Дозволете 13 см мерење на отста

Димензии на Викинг brooch : 57 x 40 x 15 mm.Овална brooch од Morberg беше пронајдена во норвешка провинција на Buskerud и сег

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

【3 ФИОКИ 1 ВРАТАТА на КАБИНЕТОТ】Фиоки?Полиците?И двете! 3 цртачи се наменети за чување на дребулии да се

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

ДРВО ЖИТО ТАБЕЛА ВРВОТ : богат дрво жито заврши на маса и со седишта во комбинација со стол е висока 220 фу

[ПАМУК & ЛЕН МАТЕРИЈАЛ] Овој кат Перници е составен од надворешниот памук и лен ткаенини и внатрешниот по

Големина : 5" Налепници се печатени во највисоката резолуција можно е јасно жив налепници.УВзаштитени Л

Децата може да стане секојдневна херои со овој ЛЕГО Град дивиот свет и Спасување Надвор од Roader (60301) playset,

Се продаваат како 1 Секој.Моќна акција за чистење.Блескаво чисти садови.Фосфатслободни.Течни машина за

4k HD видео камера нуди највисока резолуција акција снимки.Долго траење на батеријата овозможува 3h на нон

Ако не сте задоволни за купувањето за било која причина, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.АнтиЛиз

UNGUMMED : Ungummed затворање, го прави лесно да се повторна употреба и лесно да пристапите и да го затворите.ИЗД

ОРИГИНАЛИТЕ ИЗОЛИРАНИ ШИШЕ за ВОДА : Takeya Оригинали од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода држи пијалоци лед

На XF405 е оптика вклучуваат интегриран 15x HD оптички зум до 30x Напреден Зум, девет перки ирис за повеќе прир

Лен,Памук.Машина За Миење ღMaterial : Премиум памук и лен.Мека,дише за бебе деликатна кожа ღStylish 2 Парче Груп

Please wait...