0
clear
  • Sirona Санитарно Депонирање Кеси - 75 Кеси за Дискретна Располагање на Тампони, Кондоми, Санитарни Влошки, Panty Лагер и Лична Хигиена Отпад
  • -20%
  • -20%
Sirona Санитарно Депонирање Кеси - 75 Кеси за Дискретна Располагање на Тампони, Кондоми, Санитарни Влошки, Panty Лагер и Лична Хигиена Отпад

Sirona Санитарно Депонирање Кеси - 75 Кеси за Дискретна Располагање на Тампони, Кондоми, Санитарни Влошки, Panty

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.СОЛЗА ДОКАЗ : Торба печати на плакот во внатрешноста на чантата и помага да се задржи вашата околина свежи и чисти Овие кеси се отпорни на абење, која го спречува враќањето од било "дупките" во системот.Печати на враќање превозот етикета.Загрижени за фрлање исклучите вашиот санитарни салфетка или други интимни производи?Овие "сакам чисти' кеси со Sirona се за еднократна употреба санитарни кеси најдобро за хигиенски располагање на интимни производи за нега или општи производи (кои треба дискретно стои на располагање). 100% OXO BIODEGRADABLE : На материјали кои се користат да се направи овие кеси се 100% Безбедни и Еко-Пријателски Екстра Издржлива пластика и дебели двојно шевовите се спречи rips и солзи.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Предностите на користење на Sirona располагање кеси се многу - Тие се Oxo-degradable.Па можете да ги носат заедно, како и, кога е потребно.Суровини и материјали кои се користат се силни и солза доказ, па само го ослободи надвор напнатост-бесплатно, започнете хигиенски располагање денес.КЕСА ДИМЕНЗИИ : - 12.ПОГОДНОСТ : Овие кеси се Вклопува Удобно во Ташна За Брз и Лесен за Ракување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Ми

Според јасни и лесно разбирливи прирачник, можете лесно може да се соберат во кратко време.Сите делови с

Лен,Памук.Машина За Миење ღMaterial : Премиум памук и лен.Мека,дише за бебе деликатна кожа...

Пространа 4 фиока Гаража чување : На Montezuma 4фиока алатка за складирање систем е дизајниран за tradesperson или с

Тројна комора дизајн чисти заглавени на храна во само 1 миење.Исплакнете помош акција остава вашата куј

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Нежно & Ефикасен : Earthely Wellness го направи тоа повторно со друг сите природни домашниот производ.На сите нов

【3 ФИОКИ 1 ВРАТАТА на КАБИНЕТОТ】Фиоки?Полиците?И двете! 3 цртачи се наменети за чување на дребулии да се

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

Топката зглобовите и bushings вклучени за комплетна инсталација, заштеда на време и труд.Директна замена за

ОРИГИНАЛИТЕ ИЗОЛИРАНИ ШИШЕ за ВОДА : Takeya Оригинали од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода држи пијалоци лед

Димензии на Викинг brooch : 57 x 40 x 15 mm.Овална brooch од Morberg беше пронајдена во норвешка провинција на Buskerud и сег

4k HD видео камера нуди највисока резолуција акција снимки.Долго траење на батеријата овозможува 3h на нон

100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА Midsole.ЕВА Outsole.Кул кат е слајд кој е издржлив на рака и премиум тапац

ДРВО ЖИТО ТАБЕЛА ВРВОТ : богат дрво жито заврши на маса и со седишта во комбинација со стол е висока 220 фу

6 Поделени Compartments Environment Канцеларија Organizer Easy да се Види Она што Need Make Најмногу на Вашиот Простор.Чиста по

Please wait...