0
clear
  • Смирувачки Сензорни Играчки за Деца со Аутизам, АДХД Анксиозност или Посебни Потреби-3 Пакување на Течни Движење Bubbler Тајмери (Стил #1)
  • -20%
  • -20%
Смирувачки Сензорни Играчки за Деца со Аутизам, АДХД Анксиозност или Посебни Потреби-3 Пакување на Течни Движење Bubbler Тајмери (Стил #1)

Смирувачки Сензорни Играчки за Деца со Аутизам, АДХД Анксиозност или Посебни Потреби-3 Пакување на Течни Движење

DEN 1418.40

Достапност
Достапно за нарачка

Стил Играчки за Секој Треба : Голема маса врвот играчки за сите возрасти кои се движат од деца до возрасни.Fidget играчка никогаш не истекува на енергија.Бескрајни часови на смирување забава.Голема како терапија играчки и стрес олеснување играчки.Голема Смиреност-Надолу Играчки За Сите : Погоден За Специјални Потреби, со АУТИЗАМ, АДХД Сензорни Играчки!Не-Токсични Материјали!Им помага на децата со сетилните и хиперактивност прашања се смири и да останат фокусирани.НАЈДОБРИ BUBBLER ТАЈМЕР СЕНЗОРНИ ИГРАЧКИ : Течни час стакло тајмер исполнет со светли & шарени течни меурчиња кои капе & drop како тие се движат околу.Смирувачки движење ангажира креативните умови на децата.Совршен Течни Bubbler Тајмер Играчки : Bubbler мерки 2" широк x 5.55" инчи во должина.Секоја течност тајмер содржи две бои внатре.Трае Околу 2 Минути!Потоа Флип Преку и да го Рестартирате.Оваа течност тајмер го прави совршен fidget играчки, paperweight, канцеларија биро играчка, па дури и како училница награди.Совршен Течни Bubbler Тајмер Играчки : Bubbler мерки 2" широк x 5.55" инчи во должина.Секоја течност тајмер содржи две бои внатре.Трае Околу 2 Минути!Потоа Флип Преку и да го Рестартирате.Оваа течност тајмер го прави совршен fidget играчки, paperweight, канцеларија биро играчка, па дури и како училница награди.Боја : Стил #1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Големина : 5" Налепници се печатени во највисоката резолуција можно е јасно жив налепници.УВзаштитени Л

На XF405 е оптика вклучуваат интегриран 15x HD оптички зум до 30x Напреден Зум, девет перки ирис за повеќе прир

【МУЛТИ АКТИВНОСТ МАСА И СТОЛЧЕ ПОСТАВЕНО】 : Овој 3во1 мултифункционални дрвна маса и 2 столчиња сет (24.6"L

Круг Бесконечност Шамија ✦СТИЛ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА✦ го Додадете овој стилски шамија за вашиот секојдн

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Вентил Покрие Заптивка.ОДГОВАРА : 0218 Nissan, Suzuki / Граница, Екваторот, Altima, Sentra 2.5 L L4 DOHC

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

❤Материјал : Алуминиумски, тоа е доведе слободни и никел слободни ❤Големина : Pin е 2,8 cm 2,2 см(0.91 инчен 0.59

Шест 14.1 оз.BPA free лименки на Ејми Органски Ниско ниво на Маснотии Сплит Грашок Супа со целото семејство ќе

Според јасни и лесно разбирливи прирачник, можете лесно може да се соберат во кратко време.Сите делови с

Тројна комора дизајн чисти заглавени на храна во само 1 миење.Исплакнете помош акција остава вашата куј

Децата може да стане секојдневна херои со овој ЛЕГО Град дивиот свет и Спасување Надвор од Roader (60301) playset,

Маснотии за борба против власта со ензим акција, моќта на активира кајгана.Напади најтешките дамки.Блес

ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН и ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА:висината на оваа масажа табела може да се прилагоди на 2443in о

Содржи (1) 48 унца кутии на машина за миење садови сапун во прав 0% мирис, бои или хлор.На растенијата врз ос

Создава сигурен вдп печат.Се вклопува 1 / 2 инчи внатре дијаметар преку трупот.Кам акција лост завртува н

Please wait...