0
clear
  • GYZCZX MX1 Мини Звучна Картичка Гласовни Промени Преносни Аудио Мешање Одбор BT Тип на Врска-C Интерфејс со Повеќе Звучни Ефекти
  • -20%
  • -20%
GYZCZX MX1 Мини Звучна Картичка Гласовни Промени Преносни Аудио Мешање Одбор BT Тип на Врска-C Интерфејс со Повеќе Звучни Ефекти

GYZCZX MX1 Мини Звучна Картичка Гласовни Промени Преносни Аудио Мешање Одбор BT Тип на Врска-C Интерфејс со Повеќе

DEN 6451.20

Достапност
Достапно за нарачка

ЗВУЧЕН ЕФЕКТ : Вграден DSP, до 9 интересен звучен ефект и 12 autotunes се поддржани, со едноставно притискање на копчиња за да додадете интересен звук на вашиот живо стриминг и менување вашиот глас за да остварувате пеење повеќе лесно.5% 1 KHz Headset Излезна Моќност : 120m W/32ΩHeadset S/N Сооднос : 90d B (A-Пондериран) BT Верзија : V4.0 Sample го Оценувате : 48 KHz/16bit Frequency Одговор : 20 Hz-20 KHz (±3d B) THD : THD<0.5mm TRRS Порта за HeadsetΦ3.2 м)1 * USB-C Кабел (1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стил Играчки за Секој Треба : Голема маса врвот играчки за сите возрасти кои се движат од деца до возрасн

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

4k HD видео камера нуди највисока резолуција акција снимки.Долго траење на батеријата овозможува 3h на нон

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Децата може да стане секојдневна херои со овој ЛЕГО Град дивиот свет и Спасување Надвор од Roader (60301) playset,

Прав Грб корави браун и антички Сина заврши.Сет вклучува правоаголна маса, 4 столици, и јадење клупата.Та

【3 ФИОКИ 1 ВРАТАТА на КАБИНЕТОТ】Фиоки?Полиците?И двете! 3 цртачи се наменети за чување на дребулии да се

ДРВО ЖИТО ТАБЕЛА ВРВОТ : богат дрво жито заврши на маса и со седишта во комбинација со стол е висока 220 фу

Создава сигурен вдп печат.Се вклопува 1 / 2 инчи внатре дијаметар преку трупот.Кам акција лост завртува н

Копче затворање.Карневалот Фестивал.Собори сува ниска.Прирачник Мерења Дозволете 13 см мерење на отста

Круг Бесконечност Шамија ✦СТИЛ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА✦ го Додадете овој стилски шамија за вашиот секојдн

Пространа 4 фиока Гаража чување : На Montezuma 4фиока алатка за складирање систем е дизајниран за tradesperson или с

100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА Midsole.ЕВА Outsole.Кул кат е слајд кој е издржлив на рака и премиум тапац

Повеќе Боја Опции 4 Тешки Тркала (2 Сопирачки).Скриени Складирање.78" HFits Писмо или Правни Големина Виси Да

【ТРАЈНИ & ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА】EUGO велосипед маска е направена од ВОДООТПОРЕН 210 D / 420 D Оксфорд Ткаенина

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Вентил Покрие Заптивка.ОДГОВАРА : 0218 Nissan, Suzuki / Граница, Екваторот, Altima, Sentra 2.5 L L4 DOHC

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Содржи (1) 48 унца кутии на машина за миење садови сапун во прав 0% мирис, бои или хлор.На растенијата врз ос

Please wait...