0
clear
  • Ајкула Индустриски Премија од Нерѓосувачки Челик Садови Црево - 10 FT Не Доведе Пукна Доказ водоводна Линија 3/8 комп x 3/8 комп со прилог 90 степени 3/8 комп x 3/8 MIP лактот - 10
  • -20%
  • -20%
Ајкула Индустриски Премија од Нерѓосувачки Челик Садови Црево - 10 FT Не Доведе Пукна Доказ водоводна Линија 3/8 комп x 3/8 комп со прилог 90 степени 3/8 комп x 3/8 MIP лактот - 10

Ајкула Индустриски Премија од Нерѓосувачки Челик Садови Црево - 10 FT Не Доведе Пукна Доказ водоводна Линија 3/8

DEN 310.80

Достапност
Достапно за нарачка

ЕДЕН 10ft 304 од не 'рѓосувачки челик плетенка премиум машина за миење садови црево со 3/8" комп x 3/8" комп конекција.Дојде со лактот адаптер на 3/8" комп x 3/8" MIP за лесна конекција со машина за миење садови.Исто така, достапни (се продава одделно) е 3/8" комп x 3/4" FGH(Женски Градина Црево) 90 степени лактот монтирање.ПУКНА ДОКАЗ - Дизајниран да трае, нашите црева употреба вистински 304 од не 'рѓосувачки челик за плетенка надворешниот заштитна маска која трае неверојатно долго време за ефективна заштита од' рѓа и пукна.Некои други црева не користите 304 од не 'рѓосувачки челик за плетенка капак и може да резултира во' рѓа дури и пукна.ИНДУСТРИСКИ СТАНДАРДИ - Нашите црева се во согласност со следните стандарди : ASME A112.18.6-2017/АДС B125.6-17, NSF/ANSI 61,372. ЛЕСНО се ВКЛОПУВААТ - Нашите црева се поврзете со dishwashers со заеднички 3/4" комп конекции.Извор на вода може да биде поврзан со 3/8" конектор или 3/8" комп x 3/4" FGH (Женски Градина Црево) конектор за монтажа (се продава одделно).ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние нудиме 100% пари гаранција за gurrantee без прашања праша.Овој одличен производ, исто така доаѓа со 10-годишна гаранција за квалитет на прашања поврзани.Остатокот увери за вашите купувања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

5 цевки секој е 60" долго.Вкупно 25 нозете / 300 инчи.Zvac Сосема соодветна Замена Одговара на СИТЕ бренд на це

Вклучува: (1 Црно) пониски млазницата црево како на сликата.За Ајкула Ракета Deluxe Pro УлтраСветлината во В

Го заштитува вашиот кат, кабинети и ѕидови : потрошувачка пан седи под машина за миење на садови и ве пре

Сертификација : CCC.Предмет тип : Прекинувачи 2 парчиња 10 Meters Портокал Сини Флексибилни Воздух Гориво Гас

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Eureka Airspeed Правосмукалка Вистинска Замена Дел.Црево Заврши Носат Справи со Собранието се Користи Како Но

Направени од високо квалитетни материјали за издржливост.Совршена замена за скршени еден.Едноставен з

Премиум Црвен ПВЦ Цевка и да го Покрие.Две спирала plies и надолжни синтетички глас засилување.Машки x Женс

Panasonic, Остар 12 Нога Црево и прилог за полнење.Црево приклучоци во задната страна на правосмукалка.Подигн

Издржливи и kink proor;Нејзините ѕидови се дебели доволно за да се спречи kinks, но се лесни и флексибилни;3...

Кралската и Hoover Ранец Вакуум Заврши Црево Собранието.Завртка на цревото собранието околу 4 метри.Се вкл

1 / 4in airless боја спреј црево спреј пиштол : Флексибилни влакна цевка за 1 / 4in airless боја спреј црево спреј пиш

Направени од високо квалитетен материјал, многу издржливи во употреба.Ова не е шега,ние веруваме дека в

Генерички Црна 1 1 / 4" X 6' Здробидоказ Правосмукалка Црево.Нема Завршува На Цревото SC32122993...

ПОКРИЕНОСТ : Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои с

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : Вакум црево екстензија е компатибилен со Dyson V7 V8 со Правосмукалка.Не моќ на било МОТ

Компресира црево материјал : полиестерврз основа на термопластични полиуретански смоли (TPU).Воздухот це

Се применува за делови на централна правосмукалка, проверете спецификации и големината пред да ги купи

На мазна внатрешност и надворешност може да се спречи слоевита акумулација и овозможува лесен проток и

Како важна компонента на модерната спојки системи, ослободување систем, врската помеѓу возилото и спој

Вистински Кирби Дел.Г4 Црево Собранието, Боја Сиво.Работи Со : Кирби Генерација 3 Кирби G3 Кирби Генерациј

ПОЛЕ REPAIRABLE – Никогаш не се грижите за разби црева повторно!Во само неколку лесни чекори, а Flexzilla црево мо

ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Сите приклучоци се цврсти месинг материјал за отпорност на корозија како и подолг жив

Минималната надворешниот дијаметар од прибл 31mm / 1.22 инчен,Максималниот надворешен дијаметар приближно.

Pro Team Алпска Ранец Со Правосмукалка Електрични Црево 2 Pin Машки Pigtail На Машина Крајот На Цревото, И 2 Pin Жен

59"Size : XLBust : 100cm / 39.На карактеристична за печатење те прави повеќе видливи во толпата.80"Size : MBust : 90cm / 35.Рака

Правосмукалка Црево 2 Инчен Дијаметар 50 Метри.Боја Сиво.SVF Црево, Жица Засилен, Не Завршува.Правосмукалк

Бренд нови тешки 3 / 8" x 25' полиуретан извиткани воздух црева.Оваа црево карактеристики 1 / 4" машки NPT Месин

[Области на Примена] Области на примена : за сложувалка, кружни пили, jigsaws, сека пили, појас сандерс, ексце

Please wait...