0
clear
  • Ancor 210719 Морски Одделение Електрични Најлон Изолирани Двојно Crimp Инка Влез Snap Приклучоци со Изолација Зафат (од Женски пол, од 16 до 14-Мерач, 25-Pack)
  • -20%
  • -20%
Ancor 210719 Морски Одделение Електрични Најлон Изолирани Двојно Crimp Инка Влез Snap Приклучоци со Изолација Зафат (од Женски пол, од 16 до 14-Мерач, 25-Pack)

Ancor 210719 Морски Одделение Електрични Најлон Изолирани Двојно Crimp Инка Влез Snap Приклучоци со Изолација Зафат

DEN 936.00

Достапност
Достапно за нарачка

25 Пакет на 16-14 AWG женски најлон snap приклучоци.Ancor е Морски Одделение терминали се разликуваат од автомобилската терминали со тоа што се дизајнирани за суровата морската средина.Најлон изолатори се лесно да се crimp и ќе не раздели.Буриња, кои се дизајнирани за цврсто контрола на жица со најмалку напор.Конзервирани бакар дава најмалку електричен отпор, но повеќето заштита од корозија.УЛ 310. Ancor 210719 Snap Приклучоци Женски #16-14 25/Б.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Торпедо стил шамандура е елегантен дизајн направен од здрав 420 D најлон и TPU rip отпорни ткаенини, кои лесн

Затворање Тип : Тока.Грижа Инструкции : Рака Мие.Спорт Тип : Equestrian.Хит на патеки во стил и удобност со најк

Димензии : L 36" (91 cm) x W 26" (66 cm) x H 11" (28 cm).НЛО е разновиден, подвижна платформа која може да се адаптира на бро

Никогаш не го остави дома.Тоа е причината зошто ние го дизајниравме нашите производи да биде функционал

20% Мрежа.Направен во САД.Рака Мие.Dialfit Систем.Flex совет стакло.Нови низок профил, целосна покриеност дизај

Добивање застрелан во вратот може да ве однесе надвор од полето за игра или два, додека да се опорави.ЗЕМ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% се вклопуваат.Увезени.Изградена со

Издржливи пена влошки да се обезбеди заштита.Универзален дизајн се вклопува во секој традиционален сти

????СИЛЕН, ИЗДРЖЛИВ, ЗАШТИТА 210 D надворешноста школка со вентилирачки задниот дел и засилен хип лента, ' р

Грлото заштита за фаќање на маски.Компатибилен со сите маска видови хокеј на мраз стил и традиционални

Please wait...