0
clear
  • Државниот просветен инспекторат Мебел AMZ1444DO Latchia Отворено Крајот на Маса, Бела, Природни, Сина
  • -20%
  • -20%
Државниот просветен инспекторат Мебел AMZ1444DO Latchia Отворено Крајот на Маса, Бела, Природни, Сина

Државниот просветен инспекторат Мебел AMZ1444DO Latchia Отворено Крајот на Маса, Бела, Природни, Сина

DEN 852.00

Достапност
Достапно за нарачка

Мала внатрешна/надворешна страна на Маса; уникатна Terrazzo врвот со цврсто дрво нозе.Се користи како од страна на Маса или растителни застане.Преодни стил; природни заврши со мулти-обоени камен.Вкупно : 14" W x 14" D x 18. 25" H; поддржува до : 25 lb.Материјали : Terrazzo, acacia.Поминуваат повеќе време на отворено.Оваа terrazzo внатрешна/надворешна табела акценти вашата дневна соба или патио со сериозни стил.Додадете повеќе за живеење на вашиот патио со ставање на ова отворено ocassional табела помеѓу вашиот омилен столици, или да му даде вашиот омилен растенијата поттик.Салон веќе во попладневните часови и да уживате во топлите летни вечери со оваа мала патио маса од ваша страна.Од објавувањето на државниот просветен инспекторат се Грижи, нашата компанија е добротворно давање програма, државниот просветен инспекторат крена над 45 илјади долари за куќа добротворни организации.Државниот просветен инспекторат се Грижи е посветена на правење на разлика во заедницата и за животот на другите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ние сме многу среќни да служат за вас,Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите произво

Please wait...