0
clear
  • Rekucci Жените Леснотија Во Удобноста Модерна Повлекување На Бермудски Кратко со Џебови
  • -20%
  • -20%
Rekucci Жените Леснотија Во Удобноста Модерна Повлекување На Бермудски Кратко со Џебови

Rekucci Жените Леснотија Во Удобноста Модерна Повлекување На Бермудски Кратко со Џебови

DEN 1327.20

Достапност
Достапно за нарачка

Еластична.Еластична затворање.Машина За Миење.Направени во Камбоџа.Машина за Миење со ладна вода, секогаш се откажам да се исуши за да се избегне собирање.УДОБНО И ПОЛИРАН : Мазнење контура корселе со скриени еластична.Повлекување На стил.Декоративни тонски topstitching акцент на половината и во текот на.ШИК ДОЛЖИНА : Inseam 12.5".Повеќе должина е совршен за канцеларија или повик носат.Полу-Опремени стил е совршен баланс на стил и удобност, без да бидат тесни.Моделот е 5'9" и носи големина 4. ОДЛИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Вистинска коса џебовите на фронт со копчиња и назад велт џебови.Додадено Појас циклуси и назад пикадо за крајната одговара.Мали (1.5") цепнатинки на полите.Нашите Класичната Водат Ткаенина Ткаени се движи со вас во текот на целиот ден.Повеќе spandex значи повеќе водат!Цврсти Бои : Rayon/Најлон/Spandex се вклопуваат, Melange Бои : Полиестер/Rayon/Најлон/Spandex смеса.Faux Пред Лета.Корселе со центар цвест и topstitching.Притиснат пред нога браздата.Појас Циклуси.Назад пикадо обезбеди сит се вклопуваат.Мали Отворот на страна на цвест полите.ОДГОВАРА ДЕТАЛИ : .Нашите Кратки е прикажано преку колкот и бедрото, со тенок, директно нога.Средината на пораст стил седи само под bellybutton на повеќето органи.INSEAM ДОЛЖИНА : .Редовни Должина = 12.5". (За право над колената).Моделот е 58", облечен големина 4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Средината на пораст, тенок одгова

облека за жени помлади формално фустани тинејџерски девојка фустани црна вратоврска фустани за свадба

Ве молиме Погледнете ги Нашите Големина на Табелата во Производот Сликата Пред Купување, Препорачуваме

Рака Мие Само ●1 : Материјал : 90% Памук Пакет се Вклучени : 1 X стегање ●2 : Удобно : Ткаенина е неверојатно м

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повл

Суво Чистење Само.Нежните ткаенини направи тоа drape во најпознатите додворувања начин.Миење : ве Молиме м

Увезени.Се повлече На затворање,полесно да се стави на и полетување.Дозвола продажба!Завој Сплит Лабава

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МАТЕРИЈАЛ : Изработени од памук, ултра

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Суво Чистење Само.Нежните ткаенини на

Рака Мие Само ●1 : Материјал : 90% Памук Пакет се Вклучени : 1 X стегање ●2 : Удобно : Ткаенина е неверојатно м

Рака Мие Само.Внимание 1 : Цветни Печатење е случаен,не можевме да се гарантира позиција на цветни печати

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Рака Мие Само ●1 : Материјал : 90% Памук

Суво Чистење Само.Нежните ткаенини направи тоа drape во најпознатите додворувања начин.Миење : ве Молиме м

Тоа е совршен за сите сезони ✿✿【Натпревар】 : Пар со флип апостолки дома, или стави на високи потпетици,

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.памук полиестер мешање.Патент затвор

Суштински Симпатична Фустан за Пролет, Лето и Есен, Само еден фустан може да ги задоволи вашите една год

Ткаенина е со добар квалитет.Можете да одговара на flowy фустан со вашите омилени потпетици за моден изгле

78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Средината на пораст, тенок одгова

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повл

89" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100cm / 39.Падот Џемпер Фустани за Жени Мрежа Фустан Цр

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 78% Rayon, 19% Најлон, 3% Spandex.Увезени.Се повл

100% Памук.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Памук повлекување на панталона со висок пораст

70" Големина : XXXXXLПоловината : 112cm / 44.22"Хип : 111cm / 43.34" Големина : MПоловината : 82cm / 32.00"Должина : 111cm / 43.73"Должин

100% Памук.Drawstring затворање.Ве молиме симнете на drawstring кога ќе се стави на.Еластичноста е многу добар.Карак

Please wait...