0
clear
  • TMKOOL 3/4 12AN си-пи-и Нафта Гас Линија Црево Најлон и не ' Рѓосувачки Челик Плетенка Гориво Црево (ЦРНО -AN12)
  • -20%
  • -20%
TMKOOL 3/4 12AN си-пи-и Нафта Гас Линија Црево Најлон и не ' Рѓосувачки Челик Плетенка Гориво Црево (ЦРНО -AN12)

TMKOOL 3/4 12AN си-пи-и Нафта Гас Линија Црево Најлон и не ' Рѓосувачки Челик Плетенка Гориво Црево (ЦРНО -AN12)

DEN 1127.76

Достапност
Достапно за нарачка

Примена : Универзален, како што се вбризгување, смазка, алкохол, етанол, coolant и воздух за автомобили или морски мотори, најсоодветен за тркачки автомобили Пукна Притисок : 6000 PSI / 420 Бар.Оперативен температура : -40 Степен С до +350 Степен F. Внатрешен Дијаметар : 0.69" / 17.46 mm.Надворешен Дијаметар : 0.96" / 24.38 mm.Што се Предвидени 12 месеци гаранција од денот на купиле.Слободни се врати во рок од 30 дена БЕЗ прашања ПРАША.Боја : Црна | Големина на : -AN12.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Супериорен сврзување елиминира црево протриване кога се сече.Средно гума јакна ја зголемува вкупната ф

Црево за пренесување на бензин, дизел гориво, етанол мешавини до E85, и биодизел мешавини до B20...

6.5 Стапки 5 / 16" ID(0.79 cm) X 5 / 8" OD(1.59 cm) Црна Полиестер, Засилено Гориво Линија.Дополнет со две полиестер спирал

Материјал : не ' Рѓосувачки челик плетенка + CPE синтетички каучук.Приклучоци се изработени од алуминиумс

АПЛИКАЦИЈА За трки на гориво, бензинска пумпа, дизел, моторно масло средниот слој : 304 од не ' рѓосувачки ч

ESPEEDER 16 Ft Масло Црево Линија Најлон Плетенка+НА 6 Црево Крајот Фитинг Адаптер Kit How да се добие добар поврз

Please wait...