0
clear
  • Michael Kors Џет-Сет Патување Двојно Zip Wristlet - Потпис ПВЦ
  • -20%
  • -20%
Michael Kors Џет-Сет Патување Двојно Zip Wristlet - Потпис ПВЦ

Michael Kors Џет-Сет Патување Двојно Zip Wristlet - Потпис ПВЦ

DEN 1919.76

Достапност
Достапно за нарачка

Двојно zip врвот wristlet, паричник и паметен телефон носителот на лопез и од неодамна печатени ПВЦ со полиран златен тон хардвер.Bifold стил со 2 zippered прегради обезбедени со табот и предвремени затворање. 6 картичка лизга, јасно ID прозорец, 2 поголеми отвори се лизга и паметен телефон лизга во внатрешноста.Горниот раб billfold се лизга, и отстранлив wristlet рака.Мерки околу 7.25" (L) x 4.25" (H) x 2" (W) и има ДДВ од $178.00.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Џеб : 9 кредитна картичка слотови + 1 ID прозорец + 1 предниот џеб + 1 назад тока џеб + 1 главниот поштенски џеб

Тежина : 0 ❤ Практична настава : Кога ќе си одат од (датум / партија / shopping / travel / работа), вие не сакате голе

Џеб : 9 кредитна картичка слотови + 1 ID прозорец + 1 предниот џеб + 1 назад тока џеб + 1 главниот поштенски џеб

Тока затворање ❤ Големина : (L) 7.09"x (W)1.77"x (H)4.72", тежина : 0.66 LB.Оваа жените crossbody кеси е опремен со 1 прилагодл

Тока затворање ❤ Големина : (L) 7.09"x (W)1.77"x (H)4.72", тежина : 0.66 LB.Оваа жените crossbody кеси е опремен со 1 прилагодл

Please wait...