0
clear
  • Аудио Звучна Картичка, 4 Звучни Ефекти 4 Гласовни Промени Мини Гласовни Промени Широк Compactibility за Мобилен Телефон со КОМПЈУТЕР (англиски Верзија)
  • -20%
  • -20%
Аудио Звучна Картичка, 4 Звучни Ефекти 4 Гласовни Промени Мини Гласовни Промени Широк Compactibility за Мобилен Телефон со КОМПЈУТЕР (англиски Верзија)

Аудио Звучна Картичка, 4 Звучни Ефекти 4 Гласовни Промени Мини Гласовни Промени Широк Compactibility за Мобилен

DEN 681.60

Достапност
Достапно за нарачка

Може да биде вклучен во компјутер, телефон за да ги користите.Тоа е повеќе да се забавуваат да комуницирате со соиграчи во секое време, насекаде додека играте игри. 4 звучни ефекти и 4 гласовни промени.Еден клик машки глас станува женски глас, еден клик женски глас станува машки глас.Аудио Картичка Звук Промени : Промени вашиот глас во секое време, насекаде, повик со пријатели, разговор на за We Chat, телевизија и пеат, итн.Аудио Картичка Звук Промени : Промени вашиот глас во секое време, насекаде, повик со пријатели, разговор на за We Chat, телевизија и пеат, итн.Еден клик машки глас станува женски глас, еден клик женски глас станува машки глас.Може да биде вклучен во компјутер, телефон за да ги користите.Тоа е повеќе да се забавуваат да комуницирате со соиграчи во секое време, насекаде додека играте игри. 4 звучни ефекти и 4 гласовни промени.

Спецификацијата

Signal ratio:
106DB
Dynamic range:
106DB
Battery capacity:
300MA/3.7V
Charging input:
DV5V/1A
Battery energy:
3.7/WH
Battery life:
Paly 3-4 hours when fully charged
Size:
Approx. 7.5 x 3.5 x 1.1cm / 2.95 x 1.38 x 0.43inch
Package Weight:
Approx. 107g
Package list:
1 * Audio Card :
1 * Charging Cable :
1 * 3.5mm Cable :
1 * Instruction Manual :
1. Due to manual measurement, please allow 1-3mm to be different. :
2 Due to the difference in display and lighting, the picture may not display the actual color of the item. thank you for understanding. 3. Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Со стоката дадена додека купуваат

4k HD видео камера нуди највисока резолуција акција снимки.Долго траење на батеријата овозможува 3h на нон

【МУЛТИ АКТИВНОСТ МАСА И СТОЛЧЕ ПОСТАВЕНО】 : Овој 3во1 мултифункционални дрвна маса и 2 столчиња сет (24.6"L

Пространа 4 фиока Гаража чување : На Montezuma 4фиока алатка за складирање систем е дизајниран за tradesperson или с

Создава сигурен вдп печат.Се вклопува 1 / 2 инчи внатре дијаметар преку трупот.Кам акција лост завртува н

КАРАКТЕРИСТИКИ Големина : Околу 5cm ~ 8cm.Материјал : polyresin.Рачно изработени од Кина.СУВЕНИР Одбележат секо

6 Поделени Compartments Environment Канцеларија Organizer Easy да се Види Она што Need Make Најмногу на Вашиот Простор.Чиста по

Тоа е satisfyingly ладење, исклучително лесен и супер меки дека едвај се чувствуваат сте облечени во тоа.Квали

Маснотии за борба против власта со ензим акција, моќта на активира кајгана.Напади најтешките дамки.Блес

【ТРАЈНИ & ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА】EUGO велосипед маска е направена од ВОДООТПОРЕН 210 D / 420 D Оксфорд Ткаенина

ЗВУЧЕН ЕФЕКТ : Вграден DSP, до 9 интересен звучен ефект и 12 autotunes се поддржани, со едноставно притискање на

Сет вклучува : 1 (Еден) hutch.Материјали : Азија тврдо и МЕДИЈАПАН.Заврши Боја : Cappuccino.Собранието Е Потребно :

Тројна комора дизајн чисти заглавени на храна во само 1 миење.Исплакнете помош акција остава вашата куј

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B за ЕДНОКРАТНА употреба за еднократ

Шест 14.1 оз.BPA free лименки на Ејми Органски Ниско ниво на Маснотии Сплит Грашок Супа со целото семејство ќе

Големина : 5" Налепници се печатени во највисоката резолуција можно е јасно жив налепници.УВзаштитени Л

КРЕИРАЈ СВОЈ АВАНТУРА : Klikbots се лесно да се постави и да се стави заедно со нивните ratcheting зглобовите и вш

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

[ПАМУК & ЛЕН МАТЕРИЈАЛ] Овој кат Перници е составен од надворешниот памук и лен ткаенини и внатрешниот по

Според јасни и лесно разбирливи прирачник, можете лесно може да се соберат во кратко време.Сите делови с

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Вентил Покрие Заптивка.ОДГОВАРА : 0218 Nissan, Suzuki / Граница, Екваторот, Altima, Sentra 2.5 L L4 DOHC

100% Памук 1 ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО 32" Инчи Прибл (80 Cms) дијаметар.Круг Кат Перница Сина.Материјал : 100% Паму

Please wait...