0
clear
  • 12 Парчиња Beret Шапка Солидна Боја француски Капа Секојдневен Класичен француски Beret Уметник Капа за Жени, Девојки
  • -20%
  • -20%
12 Парчиња Beret Шапка Солидна Боја француски Капа Секојдневен Класичен француски Beret Уметник Капа за Жени, Девојки

12 Парчиња Beret Шапка Солидна Боја француски Капа Секојдневен Класичен француски Beret Уметник Капа за Жени, Девојки

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Волна.Еластична затворање.Пакет содржина : пакетот доаѓа со 12 парчиња вештачка волна berets, кои се доволни за да ги задоволат вашите дневни појавување на потребите и направете ја вашата форма елегантна и шармантна; Можете и да ги споделувате berets со семејството и пријателите.Квалитетот материјал : случајни класичен француски beret е направен на квалитетот faux волна материјал, кој е удобно, топло, светлина, дише и мало еластична; Овој вид на материјал, исто така, прави beret задржи својот облик добро и е погодна за пролет, есен и зима.Класичен француски стил : солидна боја француски шапка е класичен француски стил, што е добро направен и може да бидат заменети со многу стилови на облека, без разлика дали тоа е здолниште или панталони, која може да биде добро исти да се покаже вашиот едноставен стил.Убав подарок : вие не може да даде убави уметник beret шапка, како подароци на вашето семејство и на пријателите на Божиќ, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Нова Година е Ден, семеен собир, роденден или обичен ден, и тие ќе бидат многу среќни да добијат подароци.Широк за да го користите : постојат многу случаи каде што волна beret капи се погодни за носење, како што се Божиќ, роденденски забави, референци, патува, гледате концерти и така натаму, што не само што може да додадете моменти за да вашата облека, но, исто така, привлекуваат луѓе внимание и се одразуваат на вашиот вкус во облекување и појавување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Да ве загрее кога тоа е добивање лути надвор или пролет и есен.Не кајгана.Забелешка : Според светлина и р

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие и

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

Please wait...