0
clear
  • Malu1 Возен Комунални Количка, Quik Количка Виткање и Расклопна Рака празна кутија со Капак на Тркала Две Тркала Расклопна Handcart Возен Комунални количка со седиште Тешк?
  • -20%
  • -20%
Malu1 Возен Комунални Количка, Quik Количка Виткање и Расклопна Рака празна кутија со Капак на Тркала Две Тркала Расклопна Handcart Возен Комунални количка со седиште Тешк?

Malu1 Возен Комунални Количка, Quik Количка Виткање и Расклопна Рака празна кутија со Капак на Тркала Две Тркала

DEN 863.76

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Возен расклопна dolly се развива лесно во секунди за употреба.Чекор 1 : ја Извадиме рачката.Чекор 2 : Unclamp и се одвиваат на страничните ѕидови.Чекор 3 : Повлечете надолу дното на гајба.Додадете оптоварување и навалување на dolly назад за да почне да се движи.Доаѓа во фрустрација-слободен пакување.Нема собрание потребно.Набори надолу рамни за лесен транспорт и чување во возила, под кревет, во плакарот, складирање соби или гаражи.Укината димензии на лични количка е 15 во Висока x 14.2 во Широк x 3.4 во Длабока.Лесни комунални рака камион совршен за движење на книги, од хартија, училница материјали, лични предмети, датотеката папки или намирници.Зачувај твојот грб и носи работи околу, со право алатка за работа.Совршен за употреба дома, канцеларија, бизнис, патување или шопинг.Капак поддржува до 250-фунти и може да се користи како седиште или stepstool.Мулти-цел : Користите за да ги зачувувате вашите алатки, намирници и аудио набавка на опрема како што се DJ опрема.Направени од алуминиум и тешки-должност пластика.Тркалата се направени од високо-квалитет полипропилен да се обезбеди непречено се тркалаат при вршење на оваа количка за гајба.Боја : Сина, Жолта | Големина : 45 L.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Произведено во САД.Изграден за да трае.Лесно собранието.На HE34 е три полица комунални количка се направе

На елегантен дизајн на овие жица мобилни поднесување коли се осигура дека тие одговараат на оркестарот

Ако имате градина Mac Sports вагон можат да носат градинарство алатки, градинарство додатоци, и градинарств

Флексибилно подвижен и lockable на дното на количка има 2 универзална castors со сопирачки за да се овозможи ко

Две тркала расклопна handcart со стигнале телескопски се справи.Паѓа на 3" и се проширува за да 17.5"load тоа цело

Комунални Количка со Тркала Совршени за кујнски прибор, алатки, растенија, уметност резерви, играчки, toi

【Мултиприлагодување на агол】Кога се користи Оваа алатка количка може да биде прилагодена од 90° и до 180

MW700 Серија — Три жица полиците, избор на хром или од не ' рѓосувачки челик.Додатоци како што се полица divide

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

????【Мултифункционален Складирање】 Ова тиер 2 возен складирање кошничката има повеќе функции кои може д

Големи димензии со голем капацитет оваа алатка шопинг кошничка отвори големина е 25in(L) x 22in(W) x 41in(H).Прекл

ТЕШКИ ДЛАБОКИ КАДИ : Стенд Стабилна Оригинални Tubstr Количката е направена од HDPE (полиетилен со висока гус

НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : Wellmax Намирници Шопинг Количка се направени со користење на високо квалитетни и издржл

Компактен заклучување лабораторија количка со 3 fullпродолжување фиоки и масовно складирање и јасно акри

Врвот Полица + Справи со Дизајн : станот складирање табела дава повеќе дополнителен простор за складира

Please wait...