0
clear
  • БОШ GBH18V-26DK25 18V ЕЗ Brushless СДС-плус Булдог 1 Во. Ротари Чекан Комплет со (2) CORE18V 4.0 Ах Компактен Батерии
  • -20%
  • -20%
БОШ GBH18V-26DK25 18V ЕЗ Brushless СДС-плус Булдог 1 Во. Ротари Чекан Комплет со (2) CORE18V 4.0 Ах Компактен Батерии

БОШ GBH18V-26DK25 18V ЕЗ Brushless СДС-плус Булдог 1 Во. Ротари Чекан Комплет со (2) CORE18V 4.0 Ах Компактен Батерии

DEN 8376.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тој тежи само 5.CORE18 V батерија – дава следната генерација Li-ion 21700 мобилен технологија во лесен, со висока моќ на батеријата.0 Ах Компактен Батерии, кои испорачуваат лесни, висока моќност, и се опремени со Cool Pack технологија за подолг живот.corded 11255 VSR.Производот е повеќе напон компатибилен дека напон организира is120-240 V.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing проц

Тоа е satisfyingly ладење, исклучително лесен и супер меки дека едвај се чувствуваат сте облечени во тоа.Квали

ДРВО ЖИТО ТАБЕЛА ВРВОТ : богат дрво жито заврши на маса и со седишта во комбинација со стол е висока 220 фу

【ТРАЈНИ & ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА】EUGO велосипед маска е направена од ВОДООТПОРЕН 210 D / 420 D Оксфорд Ткаенина

100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА Midsole.ЕВА Outsole.Кул кат е слајд кој е издржлив на рака и премиум тапац

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B за ЕДНОКРАТНА употреба за еднократ

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Ми

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Копче затворање.Карневалот Фестивал.Собори сува ниска.Прирачник Мерења Дозволете 13 см мерење на отста

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.СОЛЗА ДОКАЗ : Торба печати на плакот во внатрешноста на ч

Сет вклучува : 1 (Еден) hutch.Материјали : Азија тврдо и МЕДИЈАПАН.Заврши Боја : Cappuccino.Собранието Е Потребно :

Стил Играчки за Секој Треба : Голема маса врвот играчки за сите возрасти кои се движат од деца до возрасн

Повеќе Боја Опции 4 Тешки Тркала (2 Сопирачки).Скриени Складирање.78" HFits Писмо или Правни Големина Виси Да

Може да биде вклучен во компјутер, телефон за да ги користите.Тоа е повеќе да се забавуваат да комуницир

???? [Qucik Резултат] Непосредна позитивен ефект со кегел топки обука.Добиете вашата доверба во 12 месеци со с

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

Материјал : Супер Топла И Мека Доволно, Дише, Пријатно, Удобно.Рака Мие Само.Функција : Женска Преголеми Sw

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Маснотии за борба против власта со ензим акција, моќта на активира кајгана.Напади најтешките дамки.Блес

Пространа 4 фиока Гаража чување : На Montezuma 4фиока алатка за складирање систем е дизајниран за tradesperson или с

Ако не сте задоволни за купувањето за било која причина, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.АнтиЛиз

Шест 14.1 оз.BPA free лименки на Ејми Органски Ниско ниво на Маснотии Сплит Грашок Супа со целото семејство ќе

【3 ФИОКИ 1 ВРАТАТА на КАБИНЕТОТ】Фиоки?Полиците?И двете! 3 цртачи се наменети за чување на дребулии да се

100% Памук 1 ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО 32" Инчи Прибл (80 Cms) дијаметар.Круг Кат Перница Сина.Материјал : 100% Паму

UNGUMMED : Ungummed затворање, го прави лесно да се повторна употреба и лесно да пристапите и да го затворите.ИЗД

ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН и ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА:висината на оваа масажа табела може да се прилагоди на 2443in о

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

100% памук; Светлина Челик : 90% памук / 10% полиестер; Јаглен Хедер, КаверЗелена Хедер : 60% памук / 40% полиестер.

Please wait...