0
clear
  • Првиот Сигнализација 5100K - Преносни Пиштол Безбедно со Копче за Заклучување - TSA Одобрени
  • -20%
  • -20%
Првиот Сигнализација 5100K - Преносни Пиштол Безбедно со Копче за Заклучување - TSA Одобрени

Првиот Сигнализација 5100K - Преносни Пиштол Безбедно со Копче за Заклучување - TSA Одобрени

DEN 1199.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајнирано за да се задоволат TSA авиокомпанија огнено оружје упатства.Издржливи 18-мерач челична конструкција со црн прав-обложени заврши.Пренослив дизајн тежи само 3 фунти.Заштитна пена за внатрешни работи спречува оштетување на вашиот пиштол.Вклучува челик кабел за да прикачите пиштол безбедно во автомобил багажникот или тела.Стил : Копче за Заклучување | Големина : Мали Првиот Сигнализација 5100 K Преносни Пиштол Безбедно со Копче за Заклучување обезбедува патување-подготвени, TSA-одобрени за безбедност за вашиот пиштол.Овој пиштол безбедно е направен од прав-обложени 18-мерач челик за долготрајна издржливост и карактеристики пиштол безбедно заклучување за безбедност.Доволно мала да се вклопи во некоја кеса или briefcase, пиштол безбедно мерки 9.5 од 6.5 по 1.75 инчи (L x W x D) надворешно и тежи само 3 фунти.Овој пиштол сеф има пена-поместена внатрешни работи, кој го штити вашиот огнено оружје од dings и вдлабнатини и доаѓа со челичен кабел која ви овозможува да се обезбеди пиштол безбедно во багажникот на автомобилот или на тела за enhanced кражба заштита.Она што е во Кутијата : .За речиси 60 години, Прво Алармирање е водечки иноватор во home safety индустрија, помагајќи им на своите клиенти заштити она што е најзначајно.Од детектори на чад и јаглерод моноксид аларми да безбедносни камери и сефови, компанијата произведува сигурен, технолошки напредни производи кои нудат чувство на подготвеност и мир на умот.Првиот Сигнализација, исто така, потребно гордост во заедниците и ги одржува долгогодишната заложба на оган сервис за поддршка и безбедност на свеста.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing проц

Материјал : Супер Топла И Мека Доволно, Дише, Пријатно, Удобно.Рака Мие Само.Функција : Женска Преголеми Sw

Сет вклучува : 1 (Еден) hutch.Материјали : Азија тврдо и МЕДИЈАПАН.Заврши Боја : Cappuccino.Собранието Е Потребно :

100% Памук 1 ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО 32" Инчи Прибл (80 Cms) дијаметар.Круг Кат Перница Сина.Материјал : 100% Паму

4k HD видео камера нуди највисока резолуција акција снимки.Долго траење на батеријата овозможува 3h на нон

【ТРАЈНИ & ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА】EUGO велосипед маска е направена од ВОДООТПОРЕН 210 D / 420 D Оксфорд Ткаенина

UNGUMMED : Ungummed затворање, го прави лесно да се повторна употреба и лесно да пристапите и да го затворите.ИЗД

Имајте на ум дека секоја црево е исто, освен од боја УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА Авторитет Cabana Црева се дизајни

Тој тежи само 5.CORE18 V батерија – дава следната генерација Liion 21700 мобилен технологија во лесен, со висока

Копче затворање.Карневалот Фестивал.Собори сува ниска.Прирачник Мерења Дозволете 13 см мерење на отста

ЗВУЧЕН ЕФЕКТ : Вграден DSP, до 9 интересен звучен ефект и 12 autotunes се поддржани, со едноставно притискање на

ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН и ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА:висината на оваа масажа табела може да се прилагоди на 2443in о

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.СОЛЗА ДОКАЗ : Торба печати на плакот во внатрешноста на ч

Нежно & Ефикасен : Earthely Wellness го направи тоа повторно со друг сите природни домашниот производ.На сите нов

Ако не сте задоволни за купувањето за било која причина, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.АнтиЛиз

[ПАМУК & ЛЕН МАТЕРИЈАЛ] Овој кат Перници е составен од надворешниот памук и лен ткаенини и внатрешниот по

Тројна комора дизајн чисти заглавени на храна во само 1 миење.Исплакнете помош акција остава вашата куј

ДРВО ЖИТО ТАБЕЛА ВРВОТ : богат дрво жито заврши на маса и со седишта во комбинација со стол е висока 220 фу

6 Поделени Compartments Environment Канцеларија Organizer Easy да се Види Она што Need Make Најмногу на Вашиот Простор.Чиста по

Снимање на Видео : Видео Фотографирање во 1080p, 720p или VGA 1080p (1920 x 1080) @ 30 FPS 720p (1280 x 720) @ 60 FPS VGA (640 x 480) @ 120 FPS Дв

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

Маснотии за борба против власта со ензим акција, моќта на активира кајгана.Напади најтешките дамки.Блес

Може да биде вклучен во компјутер, телефон за да ги користите.Тоа е повеќе да се забавуваат да комуницир

КРЕИРАЈ СВОЈ АВАНТУРА : Klikbots се лесно да се постави и да се стави заедно со нивните ratcheting зглобовите и вш

Стил Играчки за Секој Треба : Голема маса врвот играчки за сите возрасти кои се движат од деца до возрасн

【МУЛТИ АКТИВНОСТ МАСА И СТОЛЧЕ ПОСТАВЕНО】 : Овој 3во1 мултифункционални дрвна маса и 2 столчиња сет (24.6"L

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B за ЕДНОКРАТНА употреба за еднократ

Please wait...