0
clear
  • Vegapop Премиум Алуминиум Сауна Кофа со Ladle - Сауна Додатоци за Спа Сауна и Домашна Сауна, Пареа Соба (Бронза)
  • -20%
  • -20%
Vegapop Премиум Алуминиум Сауна Кофа со Ladle - Сауна Додатоци за Спа Сауна и Домашна Сауна, Пареа Соба (Бронза)

Vegapop Премиум Алуминиум Сауна Кофа со Ladle - Сауна Додатоци за Спа Сауна и Домашна Сауна, Пареа Соба (Бронза)

DEN 1799.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН : Нашите домот сауна кофа ќе им даде на вашиот сауна модерна елегантен изглед и збогатете го вашето спа ден.Алуминиум сауна кофа и алуминиум сауна ladle се внимателно дизајнирани со дрвени рачки за лесна контрола и ракувањето.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ : сауна кофа и ladle комплет е направен премиум алуминиумски материјали кои ќе имаат многу подолг живот и dur.Алуминиум ќе се спречи пукање во долготрајната употреба во вашиот сауна.Дрво се справува со се совршено направена за да се спротивстави на топлина и влага.Нема повеќе разбиена рачки или кофи!.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : бакар сауна кофа може да се одржи до 7 литри вода.Нашите сауна кофа и ladle е 9 инчи во дијаметар и 8 инчи висок.На ladle е 13 инчи долг со 4.5 инчен дијаметар и 2 инчи висок мечка за оптимално пареа.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО СПА ДЕН : Овој софистициран сауна кофата ќе го подигнете вашето искуство додека сте во сауна или пареа соба и во бањата или во вашиот дом.ЛЕСНО ДА се ГРИЖИ : алуминиум сауна кофа не се топли кога сте во сауна, соба, така да се сетат кога ракувате со него.Ве молиме чувајте го сув и го стави во кул и вентилирани место по користење на корпата и ladle.Боја : Бронзени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сауна Термометар.Борови дрва, јасно видлива, лесен за употреба како сауна, соба додаток.Традиционален с

【Материјал】сауна кофа е направен од премиум Финска pinewood,рачно изработени процес го задржува оригинал

Please wait...