0
clear
  • Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay
  • -20%
  • -20%
Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay

Лолита Мачка Beret Жените Симпатична Капа Сликар Шапка Слатка Студентите Cosplay

DEN 551.76

Достапност
Достапно за нарачка

Печати на враќање превозот етикета.ве молиме да забележите тоа треба 3-6 дена за правење.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Суво Чистење Само.многу уникатен стил шапка, топло зима украси , најдобар избор како подарок за вашата ќерка, другарка, девојка пријател, љубовник, родители, итн.кога редоследот е премногу, тоа ќе треба подолго време 4.Јас сум мали рачно изработени создателот, обидувајќи се да се направи мојот предмети подобро.Ве молиме не го мие!Суво чистење само.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.ако има било каков проблем, ве молиме контактирајте ме однапред, јас ќе се обидам да им даде добро решение.погодна за многу прилика, Секојдневно носење, лица, празници, ладното време.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ве молиме не го мие!Суво чистење само.ова е рачно изработени објект, повеќе или помалку разликата помеѓу секој шапка е неизбежна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

Да ве загрее кога тоа е добивање лути надвор или пролет и есен.Не кајгана.Забелешка : Според светлина и р

85% Акрил, 15% Волна.Рака Мие Само.Изработени од 85% акрил и 15% волна.Мека на допир, лесни и дише.Класичен изгл

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие и

43.5% Акрил, 32.5% Полиестер, 24% Најлон.Рака Мие Само.Добро направени од 43.5% акрил, 32.5% полиестер, 24% најлон.Мека

Машина За Миење.Интегрален одговара.Топло и пријатно се чувствуваат.Внатрешниот термичка обвивка.Ерго

5% Полиестер, 24% Најлон Големина : една големина одговара на повеќето Перење Настава : Рака мие или суво чи

Пакет Содржина : 1 x beret шапка.На практичен и топло подарок за Божиќ,birthday (роденден), ноќта на Вештерките и

100% Волна.Еластична затворање.Пакет содржина : пакетот доаѓа со 12 парчиња вештачка волна berets, кои се дово

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

100% Волна 100% волна и дебел материјал и помогне да се задржи топло.Една големина одговара на повеќето и до

Интегрален одговара.Топол и пријатен на допир.Внатрешниот термичка обвивка.Ергономски облик прилагоде

????【Премиум Материјалот】Овие прекрасни француски стил beret капи се квалитетни акрил и се високо квалите

Please wait...