0
clear
  • 10Pcs Пластични Поднесување Коверти,А4 Големина на Датотека Кеси Документ Папки Документ Организаторите со Предвремените на Копче за Документ Канцелариски Алатки с?
  • -20%
  • -20%
10Pcs Пластични Поднесување Коверти,А4 Големина на Датотека Кеси Документ Папки Документ Организаторите со Предвремените на Копче за Документ Канцелариски Алатки с?

10Pcs Пластични Поднесување Коверти,А4 Големина на Датотека Кеси Документ Папки Документ Организаторите со Предвремените

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Шарени транспарентен плик папки се 5 assorted colors : транспарентни , зелена, жолта, сина и црвена (секоја боја со 2), големина : 12.79 x 9.25 инчи.Секоја папка доаѓа со карта на која можете да го напишете вашето име, адреса и телефонски број итн.Тие се транспарентни, така што ќе не мора да се отворете ја папката за да најдат она што го барате.Тие се обновливи, тие копчето затворени толку затворен од сите страни, така што нема да изгубите какви било документи.Одлично за чување на вашите документи се организирани и евиденција за складирање.Овие пластични папки не е голема работа, чување на вашите документи, без оглед колку е важно, во одлична форма, додека ви помага да останете организирани.Тие се водоотпорни.Кои ги doucments од одлевање надвор и нивните набитост ги задржи од добивање crinkled кога ќе hurriedlytossing околу нив.Тоа е голема за да палецот преку папки за да ја пронајдете токму она што ви треба, наместо постојано се вовлекува низ everthing во неуредна куп.Тоа е убаво за преглед на содржината пред да копа за да се најде мора да се движат на следното плик.Ова е совршен за да се заштити и обезбеди важни документи.Пакет included2 Pcs транспарентна пластика датотека folder2 Pcs зелените пластични датотека folder2 Pcs жолта пластична датотека folder2 Pcs blue пластика датотека folder2 Pcs црвени пластични датотека папка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

[ПАМУК & ЛЕН МАТЕРИЈАЛ] Овој кат Перници е составен од надворешниот памук и лен ткаенини и внатрешниот по

【3 ФИОКИ 1 ВРАТАТА на КАБИНЕТОТ】Фиоки?Полиците?И двете! 3 цртачи се наменети за чување на дребулии да се

Тројна комора дизајн чисти заглавени на храна во само 1 миење.Исплакнете помош акција остава вашата куј

Тој тежи само 5.CORE18 V батерија – дава следната генерација Liion 21700 мобилен технологија во лесен, со висока

Се продаваат како 1 Секој.Моќна акција за чистење.Блескаво чисти садови.Фосфатслободни.Течни машина за

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН и ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА:висината на оваа масажа табела може да се прилагоди на 2443in о

【МУЛТИ АКТИВНОСТ МАСА И СТОЛЧЕ ПОСТАВЕНО】 : Овој 3во1 мултифункционални дрвна маса и 2 столчиња сет (24.6"L

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.СОЛЗА ДОКАЗ : Торба печати на плакот во внатрешноста на ч

16 Ft Продолжување Нерѓосувачки Челик Пропан Црево 350 PSI Оценет Повеќе Издржливи.Двата Краја со 3 / 8" Женски

UNGUMMED : Ungummed затворање, го прави лесно да се повторна употреба и лесно да пристапите и да го затворите.ИЗД

КАРАКТЕРИСТИКИ Големина : Околу 5cm ~ 8cm.Материјал : polyresin.Рачно изработени од Кина.СУВЕНИР Одбележат секо

Стил Играчки за Секој Треба : Голема маса врвот играчки за сите возрасти кои се движат од деца до возрасн

Пространа 4 фиока Гаража чување : На Montezuma 4фиока алатка за складирање систем е дизајниран за tradesperson или с

Материјал : Супер Топла И Мека Доволно, Дише, Пријатно, Удобно.Рака Мие Само.Функција : Женска Преголеми Sw

Постојано се Елиминира Мирис во Кујна, Бања, Расадник, Подрумот и повеќе.Чадот, Дури И Изигравам Мирис.Ну

КРЕИРАЈ СВОЈ АВАНТУРА : Klikbots се лесно да се постави и да се стави заедно со нивните ratcheting зглобовите и вш

100% памук; Светлина Челик : 90% памук / 10% полиестер; Јаглен Хедер, КаверЗелена Хедер : 60% памук / 40% полиестер.

100% Памук 1 ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО 32" Инчи Прибл (80 Cms) дијаметар.Круг Кат Перница Сина.Материјал : 100% Паму

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Шест 14.1 оз.BPA free лименки на Ејми Органски Ниско ниво на Маснотии Сплит Грашок Супа со целото семејство ќе

100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА Midsole.ЕВА Outsole.Кул кат е слајд кој е издржлив на рака и премиум тапац

Според јасни и лесно разбирливи прирачник, можете лесно може да се соберат во кратко време.Сите делови с

Копче затворање.Карневалот Фестивал.Собори сува ниска.Прирачник Мерења Дозволете 13 см мерење на отста

Please wait...