0
clear
  • ВЕШТИН Corded Чекан Вежба, 7.0 На
  • -20%
  • -20%
ВЕШТИН Corded Чекан Вежба, 7.0 На

ВЕШТИН Corded Чекан Вежба, 7.0 На

DEN 1522.56

Достапност
Достапно за нарачка

Poweful 7.0 amp мотор за тешки апликации. 1/2 во.внесувањето чак да се прифати голем дијаметар битови дизајниран за машини и сечење.Страна помогне рачка за контролирано и прецизно дупчење.Променлива Брзина потребен за контролирана дупчење брзина.Стил : 7.0 Чекан Вежба Во вежба е толку мала тежина дека тоа е лесно да се движи и да врши било каква работа.Исто така, ВЕШТИН 6445-04 Чекан Вежба има страна се справи со тоа обезбедува најголем дел од суштинско значење за контрола на корисникот додека работи.Еден од најпознатите извонреден карактеристика на оваа рачка е дека тоа е реверзибилна оттука, може да се користи од страна на двете право раце корисници, како и левак корисници.Корисникот исто така може да ја ротирате вежба 360 степени ви даваат леснотија да го користите на било агол и насока.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оптимизиран 2.6 J механизам овозможува побрзо отколку corded Брзина на Апликацијата.DEWALT електроника овозмо

Електрични чекан dustproof маска, ефикасно спречување на прашината се таложи, да се спречи инхалација на бел

Please wait...