0
clear
  • Insta360 ЕДЕН R Спортски Видео Адаптивни Акција Камера (Близнак Издание) Пакет со 4K Широк Агол Леќа 5.7 К Двојна Леќа Стабилизација IPX8 Водоотпорен Гласовна Контрола (Прод
  • -20%
  • -20%
Insta360 ЕДЕН R Спортски Видео Адаптивни Акција Камера (Близнак Издание) Пакет со 4K Широк Агол Леќа 5.7 К Двојна Леќа Стабилизација IPX8 Водоотпорен Гласовна Контрола (Прод

Insta360 ЕДЕН R Спортски Видео Адаптивни Акција Камера (Близнак Издание) Пакет со 4K Широк Агол Леќа 5.7 К Двојна

DEN 3359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на . 【IPX8 ВОДООТПОРЕН】 ЕДЕН R е IPX8 водоотпорен да 5m (16. 【СУПЕР 5. !!!Insta360 ЕДЕН R е водоотпорен до 5 метри кога е изградена.7 К】 Сите пиксели не се создадени еднакви.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Dual-Леќа 360 Мо се отвора лентата со Супер 5.Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.7 К 360 + 4 K ШИРОК】 ЕДЕН R Близнак Издание преобразува во лет од 360 камери на 4 K 60fps широк агол стрелач.Тоа значи сите компоненти се заклучени заедно и ЕДНА R е обезбедено во Зголемената Стапка.За повеќе детали, ве молиме прочитајте го Quick Start водич пронајдени во кутија.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.7 К резолуција, влијаејќи H.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Според јасни и лесно разбирливи прирачник, можете лесно може да се соберат во кратко време.Сите делови с

КРЕИРАЈ СВОЈ АВАНТУРА : Klikbots се лесно да се постави и да се стави заедно со нивните ratcheting зглобовите и вш

4k HD видео камера нуди највисока резолуција акција снимки.Долго траење на батеријата овозможува 3h на нон

【МУЛТИ АКТИВНОСТ МАСА И СТОЛЧЕ ПОСТАВЕНО】 : Овој 3во1 мултифункционални дрвна маса и 2 столчиња сет (24.6"L

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

Тој тежи само 5.CORE18 V батерија – дава следната генерација Liion 21700 мобилен технологија во лесен, со висока

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Ми

Дизајнирано за да се задоволат TSA авиокомпанија огнено оружје упатства.Издржливи 18мерач челична констр

100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА Midsole.ЕВА Outsole.Кул кат е слајд кој е издржлив на рака и премиум тапац

ЗВУЧЕН ЕФЕКТ : Вграден DSP, до 9 интересен звучен ефект и 12 autotunes се поддржани, со едноставно притискање на

Маснотии за борба против власта со ензим акција, моќта на активира кајгана.Напади најтешките дамки.Блес

Копче затворање.Карневалот Фестивал.Собори сува ниска.Прирачник Мерења Дозволете 13 см мерење на отста

Постојано се Елиминира Мирис во Кујна, Бања, Расадник, Подрумот и повеќе.Чадот, Дури И Изигравам Мирис.Ну

Имајте на ум дека секоја црево е исто, освен од боја УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА Авторитет Cabana Црева се дизајни

Please wait...