0
clear
  • Традиционална 8ED962107 LHD Одговара за Audi A4 S4 Quattro 2005 2007 B6 B7 Exeo 2010 Година Пред Лево Возачот Страна Централно Заклучување на Вратата го Отклучите Switch Копчето
  • -20%
  • -20%
Традиционална 8ED962107 LHD Одговара за Audi A4 S4 Quattro 2005 2007 B6 B7 Exeo 2010 Година Пред Лево Возачот Страна Централно Заклучување на Вратата го Отклучите Switch Копчето

Традиционална 8ED962107 LHD Одговара за Audi A4 S4 Quattro 2005 2007 B6 B7 Exeo 2010 Година Пред Лево Возачот Страна

DEN 310.80

Достапност
Достапно за нарачка

Совршена замена.Ова не е оригинален производ, ве молиме потврдете го тоа пред да купите.Компатибилност Е Само за Референца.Пред купувањето, ве молиме да се споредат Дел Број со оригиналниот дел.Таа мора да биде иста.Во спротивно, тоа може да биде не се точни замена за вашето возило. 100% Нови.Добредојдовте да ја користите оваа product X1 Пред Лево Централната Врата Заклучување (Дел Број : 8 ED962107)Состојба : Нова, LHD ONLYNOTE : Ова не е оригинален производ, ве молиме потврдете го тоа пред да купите.Компатибилност Е Само за Референца.Пред купувањето, ве молиме да се споредат Дел Број со оригиналниот дел.Таа мора да биде иста.Во спротивно, тоа може да биде не се точни замена за вашето возило.За Audi A4/S4 Quattro 2001-2008 RS4 2006-2008 For Seat Exeo/ST 2009-2014.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајниран за следење на течни ниво во базен, па, вода кула, резервоари, цистерни, итн.Прилагодлива чувст

Име на производ : BGA Reballing Матрицата;Материјали : Челик.Погодни за : 82801 FBM;Големина : 90 x 90mm.Теренот : 0.6 mm;Поп

На контрола на времето спектар на метар е од 0~30min.Стабилен квалитет, висока одложување точноста и мала г

Оваа декодирање на модулот е наменет за гласовно бирање за декодирање функција за мобилни и фиксни теле

Објектот е со добар квалитет.Пакетот референтна тежина : Тежина : 0.018 kg (0.04 lb.).ние ќе се тестира на произво

48 V Верзија, Користете JQC3 FF48 V1 ZS Реле.Префрлување тековната до 15 A на 250 VAC (или 30 VDC).Секој канал има LED индик

Ако треба да нарачате во големи количини, ве молиме контактирајте со нас преку емаил и ние ќе ви ги даде

LY2серија.ГП РЕЛЕ.LY2AC12 Omron.Omron произведува и дистрибуира електронски компоненти, опрема и системи за индус

Omron произведува и дистрибуира електронски компоненти, опрема и системи за индустриска автоматизација.О

Име на производ : Моќ Реле; Модел : JQX12Ф 2 Z; Контакт : SPDT; Pin Број : 8; Серпентина Напон : DC 12 V; Контакт : 30 A 250 V AC

Транспарентен бирање може да се ротира за да го прилагодите доцнењето опсег.Дувачкиот поцинкуван конта

Влез И Излез Се Изолирани Од Оптички Спојка, Кој Го Подобрува Anti Interference Способност.Поставување Параметр

12 V Верзија, Користете JQC3 FF12 V1 ZS Реле.Префрлување тековната до 15 A на 250 VAC (или 30 VDC).Секој канал има LED индик

Сензор Опсег : .35150 A Тип на Сензор : Подели Сензор.Прагот На : Фиксен.Излез : Цврста Состојба Switch SPST 30 Vac / dc

9 V Верзија,Користете JQC3 FF9 V1 ZS Реле.Префрлување тековната до 15 A на 250 VAC (или 30 VDC).Секој канал има LED индикат

Име на производ : PCB Картичка Водич;Пламен Класа : 94 V2;Монтажа Род Големина : 4.6 x 4.5 mmm / 0.19" x 0.18"(D*L).Монтажа Ду

Дувачкиот поцинкуван контакт материјали, добра електрична спроводливост.Стабилен квалитет, висока одл

100% НОВИ и Направени со Највисок Квалитет Компоненти на Располагање.Целосна Една Година Гаранција.Компј

8 Канал 10 Amp SPDT Моќ Реле Модул Одбор, Operationg Напон DC 5 V.Овој објект е собрани, и електрични тест помина.JS15 VF М

5v DC Двојно Пол Двојно Фрли 2 Форма C (DPDT) bifurcatedкрстбар злато облечени сребрени контакти.Високо Чувствител

Цена За : Секој Објект : Plug Во Реле Контакт Форма : 3 PDT Игли : 11 Грло : Mfr.Нема.PF113 AE Контакт Материјал : Сребре

Оваа реле има четворни пол двојно фрли (4 PDT) контакти, влез тековна оценка на 37.УЛ наведени за безбедност

5 V Верзија,Користете JQC3 FF5 V1 ZS Реле.Префрлување тековната до 15 A на 250 VAC (или 30 VDC).Секој канал има LED индикат

Please wait...