0
clear
  • Јапонски Mabuchi Мотор за да се Види Winder Смит 1 Генерација Види Winder Супер Тивок
  • -20%
  • -20%
Јапонски Mabuchi Мотор за да се Види Winder Смит 1 Генерација Види Winder Супер Тивок

Јапонски Mabuchi Мотор за да се Види Winder Смит 1 Генерација Види Winder Супер Тивок

DEN 600.00

Достапност
Достапно за нарачка

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор. 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски може да биде поставен во спалната соба.Само погодна за под 1 генерација види winders модел од Watch Winder Смит.Овој пакет вклучува еден мотор во собата. 0.15 КГ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Please wait...