0
clear
  • FEL-PRO СВ 72731 Вентил Матични Печат Сет
  • -20%
  • -20%
FEL-PRO СВ 72731 Вентил Матични Печат Сет

FEL-PRO СВ 72731 Вентил Матични Печат Сет

DEN 917.28

Достапност
Достапно за нарачка

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflector (umbrella) заптивки, O-ring стил или позитивни заптивки.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИ Секој вентил матични печат карактеристики материјали врз основа на специфичните барање за поправка на вашето возило.ИНЖЕНЕРИНГ ЕКСПЕРТИЗА Делови се ревидираат, потврдени и одобрени од страна Fel-Pro инженери низ ригорозни истражувања, развој и тестирање.ИНСТАЛАЦИЈА ПОМОШ Инсталација алатка вклучени за да се заштити внатрешната усна на печат од оштетување за време на печат инсталација.ПОКРИЕНОСТ Достапни за домашни и странски nameplate возила.Сино-белиот чад од tailpipe особено на ладно стартување или забрзување.Прекумерна потрошувачка на нафта.Деградација на каталитички конвертор, што резултира во Проверете Мотор светлина.Прекумерна употреба на јаглерод израстоци на вентили, што резултира во груба работи.Fel-Pro® дихтунзи нудат 100% возило справување со одредена апликација материјали да ви даде запечатување решенија со перформанси и издржливост професионалци доверба Прекумерна потрошувачка на нафта од носат или деградирани вентил матични заптивки може да биде проблематична, што доведува до сериозни мотор проблеми ако не се санираат.Тоа е зошто Fel-Pro Инженерски тим, како критика на OE дизајни за секој вентил матични печат за да се утврди најдобро решение за апликацијата.Fel-Pro вентил матични пломби се помогне да се обезбеди сигурен печат дури и на повеќето проблематично апликации.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стил Играчки за Секој Треба : Голема маса врвот играчки за сите возрасти кои се движат од деца до возрасн

Повеќе Боја Опции 4 Тешки Тркала (2 Сопирачки).Скриени Складирање.78" HFits Писмо или Правни Големина Виси Да

ХУМАНИЗИРАНО ДИЗАЈН и ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА:висината на оваа масажа табела може да се прилагоди на 2443in о

Може да биде вклучен во компјутер, телефон за да ги користите.Тоа е повеќе да се забавуваат да комуницир

UNGUMMED : Ungummed затворање, го прави лесно да се повторна употреба и лесно да пристапите и да го затворите.ИЗД

КАРАКТЕРИСТИКИ Големина : Околу 5cm ~ 8cm.Материјал : polyresin.Рачно изработени од Кина.СУВЕНИР Одбележат секо

Тројна комора дизајн чисти заглавени на храна во само 1 миење.Исплакнете помош акција остава вашата куј

Пространа 4 фиока Гаража чување : На Montezuma 4фиока алатка за складирање систем е дизајниран за tradesperson или с

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

Според јасни и лесно разбирливи прирачник, можете лесно може да се соберат во кратко време.Сите делови с

Нежно & Ефикасен : Earthely Wellness го направи тоа повторно со друг сите природни домашниот производ.На сите нов

【МУЛТИ АКТИВНОСТ МАСА И СТОЛЧЕ ПОСТАВЕНО】 : Овој 3во1 мултифункционални дрвна маса и 2 столчиња сет (24.6"L

[ПАМУК & ЛЕН МАТЕРИЈАЛ] Овој кат Перници е составен од надворешниот памук и лен ткаенини и внатрешниот по

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing проц

6 Поделени Compartments Environment Канцеларија Organizer Easy да се Види Она што Need Make Најмногу на Вашиот Простор.Чиста по

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Вентил Покрие Заптивка.ОДГОВАРА : 0218 Nissan, Suzuki / Граница, Екваторот, Altima, Sentra 2.5 L L4 DOHC

Маснотии за борба против власта со ензим акција, моќта на активира кајгана.Напади најтешките дамки.Блес

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

100% Памук 1 ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО 32" Инчи Прибл (80 Cms) дијаметар.Круг Кат Перница Сина.Материјал : 100% Паму

【ТРАЈНИ & ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА】EUGO велосипед маска е направена од ВОДООТПОРЕН 210 D / 420 D Оксфорд Ткаенина

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Се продаваат како 1 Секој.Моќна акција за чистење.Блескаво чисти садови.Фосфатслободни.Течни машина за

Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на 【IPX8 ВОДООТПОРЕН】 ЕДЕН R е IPX8 водоотпорен д

Копче затворање.Карневалот Фестивал.Собори сува ниска.Прирачник Мерења Дозволете 13 см мерење на отста

100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА Midsole.ЕВА Outsole.Кул кат е слајд кој е издржлив на рака и премиум тапац

Please wait...