0
clear
  • Виткање на Пикник Маса и Плажа во Собата, Сијамски Маси и Столови Поставени, Алуминиум Легура Преносни Маса со 4 Столици за Внатрешна Отворено Патување, Кампување.Д?
  • -20%
  • -20%
Виткање на Пикник Маса и Плажа во Собата, Сијамски Маси и Столови Поставени, Алуминиум Легура Преносни Маса со 4 Столици за Внатрешна Отворено Патување, Кампување.Д?

Виткање на Пикник Маса и Плажа во Собата, Сијамски Маси и Столови Поставени, Алуминиум Легура Преносни Маса со

DEN 2183.76

Достапност
Достапно за нарачка

◆Метал тока дизајн, од не ' рѓосувачки челик завртка фиксни, постабилна и издржливи, долг животен век. За да се подобри стабилноста, retighten на шрафовите по две недели на собранието. Кога чистење, избришете со мека крпа, обидете се да се присилува сува вода, за да се избегнат значителни капе феномен.3 ВО ●Боја класификација : сребрена (без инсталација) ●Пакување вклучува : виткање маса * 1 лист ,5 расположливиот tablecloths●Карактеристики : Виткање /мултифункционален/ Сијамски маси и столови поставува Карактеристики : ◆Средна густина влакна десктоп, водоотпорен, носат-отпорни, бледнеат отпорни, лесен за чистење.Ако ја изберете оваа производ, тоа ќе го носи погодност за вашиот секојдневен живот. ❤【Широко се Користи】Може да се користи како отворено туризам, кампување, BBQ, дворот партија, јадење и пикник маса, исто така, може да се користи за партер или правење на публицитет.Тоа може да се заштити маса од чадор штета.Укината големина : 33.Работ плоскости, за да се избегне долгорочна вода натопени, инаку тоа ќе доведе до blistering, вода треба да се избриша сува, како е можно поскоро. ◆Рачката на куфер е поставен да биде стигнале и може да се ракува слободно.77 IN ●Одвиваат големина:33. ◆Секоја нога е опремен со нога маска за да се спречи носат на контактната површина и да се задржи стабилен.Направете вашиот активности на отворено полесно и повеќе опуштени. ❤【Хуманизирано Дизајн】Едноставен и Лесен, но силни носивоста, може да биде вметната чадор дизајн, убава и мулти-цел.Имаат голем шопинг искуство!.можете да ги користите за вашите активности на отворено ,кампување,пикник,исто Така можете да го користите за вашиот отворено работа, како и поставување на штанд да се направи публицитет или промотивни активности.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

Please wait...