0
clear
  • PRETCHIC Мажите UPF 50+ UV Заштита од Сонце Перформанси Долг Ракав Отворено Т Кошула
  • -20%
  • -20%
PRETCHIC Мажите UPF 50+ UV Заштита од Сонце Перформанси Долг Ракав Отворено Т Кошула

PRETCHIC Мажите UPF 50+ UV Заштита од Сонце Перформанси Долг Ракав Отворено Т Кошула

DEN 1826.40

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака на јака за да се намали chafing и зголемување на комфорот.Raglan ракавите се обезбеди целосен опсег на движење за двете раце.УВ Заштита - 50+ UPF оценка обезбедува одлична заштита од ултравиолетовите зраци.Да ви помогне да остане безбедно во сонцето.Висок Wicking - Лесен, брз-сува и влага-wicking ткаенина активно фитили влага далеку од кожата, имајќи суво, кул и удобен.Идеален за еден ден на возење велосипед, планинарење, риболов, водење и сите други на вашиот омилен спорт или со секојдневно носење.Грижа Инструкции : Машина перат.ВАШИОТ ЕКСПЕРТ НА ОТВОРЕНО СОНЦЕ ЗА ЗАШТИТА.UPF50+ Заштита - UPF50+ оценка обезбедува одлична заштита од штетните UV зраци.Брз Сува & Лесни - Активно фитили влага далеку од кожата, одржување сте суви и удобно.Станот Заклучување Шевовите - Рамни заклучување на шевовите и tag-слободен јака за chafe-слободен удобност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

Дизајнирано за да се задоволат TSA авиокомпанија огнено оружје упатства.Издржливи 18мерач челична констр

【МУЛТИ АКТИВНОСТ МАСА И СТОЛЧЕ ПОСТАВЕНО】 : Овој 3во1 мултифункционални дрвна маса и 2 столчиња сет (24.6"L

Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на 【IPX8 ВОДООТПОРЕН】 ЕДЕН R е IPX8 водоотпорен д

Нежно & Ефикасен : Earthely Wellness го направи тоа повторно со друг сите природни домашниот производ.На сите нов

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Вентил Покрие Заптивка.ОДГОВАРА : 0218 Nissan, Suzuki / Граница, Екваторот, Altima, Sentra 2.5 L L4 DOHC

16 Ft Продолжување Нерѓосувачки Челик Пропан Црево 350 PSI Оценет Повеќе Издржливи.Двата Краја со 3 / 8" Женски

4k HD видео камера нуди највисока резолуција акција снимки.Долго траење на батеријата овозможува 3h на нон

UNGUMMED : Ungummed затворање, го прави лесно да се повторна употреба и лесно да пристапите и да го затворите.ИЗД

Повеќе Боја Опции 4 Тешки Тркала (2 Сопирачки).Скриени Складирање.78" HFits Писмо или Правни Големина Виси Да

Според јасни и лесно разбирливи прирачник, можете лесно може да се соберат во кратко време.Сите делови с

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Осип Guard : Полиестер / Spandex, Шорцеви : Ми

[ПАМУК & ЛЕН МАТЕРИЈАЛ] Овој кат Перници е составен од надворешниот памук и лен ткаенини и внатрешниот по

Тој тежи само 5.CORE18 V батерија – дава следната генерација Liion 21700 мобилен технологија во лесен, со висока

Маснотии за борба против власта со ензим акција, моќта на активира кајгана.Напади најтешките дамки.Блес

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Please wait...