0
clear
  • ToteBox Potting Клупата, Potting Клупата Табела Градина Отворено работно место со Метални Табела Врвот, Кабинет, Лизгачки Фиока, Две-Ниво Дното Полица и Тркала
  • -20%
  • -20%
ToteBox Potting Клупата, Potting Клупата Табела Градина Отворено работно место со Метални Табела Врвот, Кабинет, Лизгачки Фиока, Две-Ниво Дното Полица и Тркала

ToteBox Potting Клупата, Potting Клупата Табела Градина Отворено работно место со Метални Табела Врвот, Кабинет,

DEN 2304.00

Достапност
Достапно за нарачка

Здрав и Практичен Дизајн : Tote Box Potting клупата е изградена од цврст Ела Дрво, кои се цврсти и издржливи доволно да се држи до 220lb и 176lb за дното полица и кабинет, и садови, како и издржат редовна изложеност на влага и светлина.Две Тркала : Tote Box potting клупата 2 корисна тркала, значи Тоа е неверојатно лесно да се движат наоколу, едноставно подигнете една страна, малку надвор од земјата, и тоа да се тркалаат каде што треба , надвор да се градината или патио, во sunroom или mudroom, или надвор да се гаража за складирање.Простор за складирање : Два отворени slatted полиците, а воскресна полица над работата област, складирање фиока, и пространа кабинет со лизгачки deadbolt, од страна на куки, нуди пространа простор за складирање на грнци, potting ѓубриво и други градинарски опрема.Поцинкуван Лим Tabletops : Издржлив, Лесен за Чистење на површината е совршен и временските третирани да одолее на ' рѓа или корозија со декоративни агол штитници за да се елиминираат остри рабови и погодна за отворен простор.Повеќе намени : На Potting Клупата мора да биде одличен асистент, преку обезбедување посветен, покачен workspace.Тоа служи како екранот се залагаме за растенија, слики и ракотворби или чување за скари во тремот, патио и балкон.При креирање на различни растенија-scapes, такт градинар ќе имаат корист од добро-големина работа површина и место да се задржи растенија, материјали и алатки организирани.На potting клупата е совршено решение.Tote Box potting клупата ќе ви помогне да се организира убавината на отворено во вашиот дом!Од сега па натаму, бидете паметни и среќен градинар!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајнирано за да се задоволат TSA авиокомпанија огнено оружје упатства.Издржливи 18мерач челична констр

КРЕИРАЈ СВОЈ АВАНТУРА : Klikbots се лесно да се постави и да се стави заедно со нивните ratcheting зглобовите и вш

6 Поделени Compartments Environment Канцеларија Organizer Easy да се Види Она што Need Make Најмногу на Вашиот Простор.Чиста по

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

【ТРАЈНИ & ВОДООТПОРЕН ЗАШТИТА】EUGO велосипед маска е направена од ВОДООТПОРЕН 210 D / 420 D Оксфорд Ткаенина

Повеќе Боја Опции 4 Тешки Тркала (2 Сопирачки).Скриени Складирање.78" HFits Писмо или Правни Големина Виси Да

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing проц

[ПАМУК & ЛЕН МАТЕРИЈАЛ] Овој кат Перници е составен од надворешниот памук и лен ткаенини и внатрешниот по

Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци плетени дизајн за стилск

Се продаваат како 1 Секој.Моќна акција за чистење.Блескаво чисти садови.Фосфатслободни.Течни машина за

Материјал : Супер Топла И Мека Доволно, Дише, Пријатно, Удобно.Рака Мие Само.Функција : Женска Преголеми Sw

Постојано се Елиминира Мирис во Кујна, Бања, Расадник, Подрумот и повеќе.Чадот, Дури И Изигравам Мирис.Ну

Според јасни и лесно разбирливи прирачник, можете лесно може да се соберат во кратко време.Сите делови с

Нежно & Ефикасен : Earthely Wellness го направи тоа повторно со друг сите природни домашниот производ.На сите нов

ЗВУЧЕН ЕФЕКТ : Вграден DSP, до 9 интересен звучен ефект и 12 autotunes се поддржани, со едноставно притискање на

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

КАРАКТЕРИСТИКИ Големина : Околу 5cm ~ 8cm.Материјал : polyresin.Рачно изработени од Кина.СУВЕНИР Одбележат секо

Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на 【IPX8 ВОДООТПОРЕН】 ЕДЕН R е IPX8 водоотпорен д

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Шарени транспарентен плик папки се 5 assorted colors : транспарентни , зелена, жолта, сина и црвена (секоја боја с

16 Ft Продолжување Нерѓосувачки Челик Пропан Црево 350 PSI Оценет Повеќе Издржливи.Двата Краја со 3 / 8" Женски

【Ефект Надградба】Т тип weatherstrip лента прави вклопуваат подобро, го прави звучна изолација и запечатувањ

Пространа 4 фиока Гаража чување : На Montezuma 4фиока алатка за складирање систем е дизајниран за tradesperson или с

Имајте на ум дека секоја црево е исто, освен од боја УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА Авторитет Cabana Црева се дизајни

Тој тежи само 5.CORE18 V батерија – дава следната генерација Liion 21700 мобилен технологија во лесен, со висока

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B за ЕДНОКРАТНА употреба за еднократ

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

Маснотии за борба против власта со ензим акција, моќта на активира кајгана.Напади најтешките дамки.Блес

100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА Midsole.ЕВА Outsole.Кул кат е слајд кој е издржлив на рака и премиум тапац

Сет вклучува : 1 (Еден) hutch.Материјали : Азија тврдо и МЕДИЈАПАН.Заврши Боја : Cappuccino.Собранието Е Потребно :

Please wait...