0
clear
  • CNNRug навлажнувачи Домаќинство Креативни Голем Капацитет на Резервоарот за Вода и Исклучување PP Материјал Шарени Ноќ Светлина Wifi Интелигентна Контрола Конус Спреј
  • -20%
  • -20%
CNNRug навлажнувачи Домаќинство Креативни Голем Капацитет на Резервоарот за Вода и Исклучување PP Материјал Шарени Ноќ Светлина Wifi Интелигентна Контрола Конус Спреј

CNNRug навлажнувачи Домаќинство Креативни Голем Капацитет на Резервоарот за Вода и Исклучување PP Материјал Шарени

DEN 3359.76

Достапност
Достапно за нарачка

Дадената област : 41-60 квадратни метри, големина : 160 * 160 * 110mm.PP еколошки материјали, тивко дизајн, wifi интелигентна контрола, приклучните Алекса глас, Tmall дух, графити интелигенција.Шарени ноќ светлина, конусни млазницата, не се лизга база на водата,-сушење автоматско исклучување.Применливи места : спална соба, канцеларија, спална, дневна соба.Интелигентни времето, максимално работно време 15-18 часа, 1 L голем капацитет на резервоарот за вода, 180mm долго адаптер.Дадената област : 41-60 квадратни метри, големина : 160 * 160 * 110mm.PP еколошки материјали, тивко дизајн, wifi интелигентна контрола, приклучните Алекса глас, Tmall дух, графити интелигенција.Шарени ноќ светлина, конусни млазницата, не се лизга база на водата,-сушење автоматско исклучување.Применливи места : спална соба, канцеларија, спална, дневна соба.Интелигентни времето, максимално работно време 15-18 часа, 1 L голем капацитет на резервоарот за вода, 180mm долго адаптер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ноќта светлина функција го прави одличен додаток за дете соби.На 70час Ултразвучно Кул Магла Овлажнител

Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, ние може да ви обезбеди со подобри производи

▲ Оваа двојна магла спреј овлажнител има четири различни начини.Постојат двепорта континуирано спреј

❤ Ова етерично масло diffuser за дома е неверојатно мултифункционален ароматерапијата уред за разлика од б

Спреј главата ротира 360 степени, и во две магла места емитуваат магла во исто време Додавање на етерични

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Се создаде добра атмосфера за вашиот дом, совршени за дневна соба, внатрешни работи, спална соба и во зав

* Роман Двојно Магла Спреј Овлажнител : Ова овлажнител со двојно магла спреј штекер дизајн кој спрејови

▲ 1000ml Голем Резервоар за Вода Капацитет : големата вода складирање ја елиминира потребата да додадете в

Овој голем капацитет овлажнител нема да има потреба секоја замена на филтрите за да ја зачувате вашата

Се создаде добра атмосфера за вашиот дом, совршени за дневна соба, внатрешни работи, спална соба и во зав

★Се направи вашиот дом мириса добар ★Спречување на суви и испукани кожата во текот на суви зими ★Humidifyin

Овлажнител погоден за големи и мали простории : собата овлажнител вклучува 360° rotatable млазницата и 3 прила

Здраво, беспрекорна humidification, проштална на традиционалните магла humidification, без магла, humidification, влажен воз

На овлажнител со 16 L голем резервоар за вода што ги држи на соба овлажнител работи 5 часа на една пополни,

Многу погодна за спалната соба, спална, дневна соба, канцеларија, desktop, ноќта.На овлажнител исто така доа

Можете да го поставете го времето од 1 час до 12 часа.Гаранција против сува горење ви обезбедува со 100% сиг

[Smart Auto Mode]Вграден точни влажност сензор за автоматско дифузна магла за да се прилагоди на влажност на на

6 pack памук фитили : 3 пак долги памук, фитили и 3 pack краток памук, фитили, памук фитили одговара патување на

Лесно пренослив, овој стилски сол светилка е дизајниран да обезбедуваме опуштена атмосфера каде било!Т

На лесни компактен, лесен дизајн го прави совршен избор за било која средина.Голем овлажнител за спална

Роман Двојно Магла Спреј Овлажнител : Ова sonic овлажнител со двојно магла спреј штекер дизајн кој спрејо

Please wait...