0
clear
  • FootMatters Кадрава Без Вратоврска Чевли Laces - Еластична Пролет Laces
  • -20%
  • -20%
FootMatters Кадрава Без Вратоврска Чевли Laces - Еластична Пролет Laces

FootMatters Кадрава Без Вратоврска Чевли Laces - Еластична Пролет Laces

DEN 119.28

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер/Еластична 100% .Направени во САД или Увезуваат.Еластичен еластичен материјал дизајниран да остане во место без врзување.Совршен за постарите лица, хендикепираните или луѓе кои се оштетени од операцијата кои имаат проблеми со ставање обувки 100% Гаранција за квалитет.Foot Matters Кадрава Без Вратоврска Чевли Laces се направени од еластичен еластичен материјал и дизајниран во спирала, па тие ќе останат на своето место, без потреба да се врзуваат.Забава бои и леснотија на користење се исто така одлична за деца.Ако сакате да се направи стилска или модна изјава, постојат голем број на различни бои за да изберете од.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

По вертикална haning без пресврт и да се присилува тоа ќе изгледа подобро.Ако не ви се најде за појавување н

Пакување : 2 Пар(4 Laces)Пешачење Shoelaces По Ред(кога ќе се стави количество "1", значи ќе добиете 2 пар на shoelaces);О

Боја : Црна | Големина : 9.жените висока врвот се лизга на патики глуждот booties патики жените одење чевли уд

летото сандали дише сандали мека сандали удобно сандали мека чевли удобни чевли платформа чевли криста

Увезени.Pakage Детали : shoelace крајот капи,Метал,7pairs,Една големина одговара на сите (деца И возрасни), брзо да

Кадрава shoelaces сет : ќе добиете 12 парови на кадрава чевли laces достапен во класична бои, богати бои и доволн

ЧипкаДо затворање.Гумен ѓон.Одговара на повеќето чизми со 14 претходно биле вклучени (7 по страна).премиу

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голем

Ние ќе се реши ефикасно за вас.Клучни зборови : плажа чевли за пешачење чевли мека чевли за дами чевли че

100% Полиестер 【Пакет Вклучуваат】 2 Пара Booyckiy Патики Shoelaces (4 Laces) 【Модерен】 Можете да изберете од 26 разли

100% Памук.ВИСОК КВАЛИТЕТ на восок заврши дава laces прекрасен сјај, сјај, сила и издржливост.На восок заврши

Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голема Shoelaces за Патики, Чизми и Чевли.Да се разменуваат на вашата момента

Одговара на повеќето спортски чевли, патики.Одлично за мажи & жени Тркачи за Водење на Triathlons или Маратон

Големината ќе се разликуваат во зависност од бројот на претходно биле вклучени или отвори го имате во в

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Пакување : 2 Пар(4 Laces)тенис чевли laces 24 и

Еластична,Полиестер.Изработен од Полиестер и Гума.Добро гума за џвакање, лесно да ги собере различни ви

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Благодарам многу.Ви благодариме за вашето разбирање.☃ Прирачник за мерење ве молиме овозможи 1 31cm Голе

Еластична,Силикони.Висока Затегнувачка Цврстина Направен од висок квалитет на еластична и nontoxic силико

Еластична,Силикони.Увезени.Збогум Вратоврска.Пак чипкаup чевли во лизгаons.Доверба градител на деца кои т

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Нашата Еластична чевли laces Само носи чипка и затегнете ја завртката за заклучувањ

Вистински ткаенина бои може да биде малку поинаква од онлајн бои поради различни компјутерски екран и с

Увезени 5 / 16" Широк (8 mm) Доаѓа во Шест Различни Должини : 27", 36", 45", 54", 63" и 72".Еден Пар Парче (Две Laces) Цврст За

100% Полиестер.Увезени.Важно : Вистинските бои може да варира во зависност од бојата на вашиот екран порад

Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Широк апликации : о

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ние ќе се реши ефикасно за вас.Благодарам многу.жените со рамни сандала мажите рамен сандала чипка санд

Еластична.Увезени.Збогум Вратоврска.Ставање на чевли е толку лесно како носи чорапи.Не често свиткувањ

Се повлече На затворање.Клучни зборови : плажа чевли за пешачење чевли мека чевли за дами чевли чевли го

100% Полиестер.Пакување : 2 Пар(4 Laces)Супериорен Квалитет Круг Восок Shoelaces;.Обрнете внимание Shoelace е произвед

Please wait...