0
clear
  • ZyHMW Ѕид-Монтирани Крпа Багажник, Месинг, Бања/Кујнската Крпа Шини, Род Должина 570mm, Шраф за Монтирање
  • -20%
  • -20%
ZyHMW Ѕид-Монтирани Крпа Багажник, Месинг, Бања/Кујнската Крпа Шини, Род Должина 570mm, Шраф за Монтирање

ZyHMW Ѕид-Монтирани Крпа Багажник, Месинг, Бања/Кујнската Крпа Шини, Род Должина 570mm, Шраф за Монтирање

DEN 330.00

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ : Направен од премија одделение месинг , ова крпа решетката е rustproof, цврсти и издржливи.Со модерен изглед, тоа ќе биде погоден за сите видови на декорација стилови и додадете модерна чувство во вашиот дом или хотели.ДОВОЛНО ПРОСТОР : На полица крпа железнички е здрав со доволно простор за целото семејство.Овој ѕид монтирани крпа решетката е скриен завртки дизајн, не само продавница и сув вашиот крпи, но додадете модерна чувство на вашата бања.Крпа рек големина : род должина 570mm.ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА:Сите Тела и Фитинзи Вклучен, можете да ја инсталирате на Ѕид или од врата на Врата.(Ако шраф за монтирање пак не е пронајдена во пакетот, ве молиме контактирајте со нас веднаш повторно да ја прати.).За нашите Крпа Rails Wall-Монтирани Туш Полица Организатор е Идеален за Чување И Сув Вашиот Towels Meanwhile Додадете Модерна Чувство На Вашиот Bathroom This производот е стабилен, удобен, практичен и совршен за вашата бања/kitchen Product Детали : Материјал : Brass Color : Светла silver Weight : 0.7 KGLoad Капацитет : 20 KGSurface : PVD plating Finish :Polished Style:Ѕид Mounted Installation Метод:Завртка Mount Package се Вклучени : 1x Крпа Stands1x Монтажа Material Product Заштита:Со цел да се заштити овој производ подобро, ве молиме користете топла вода и мека крпа или сунѓер) избрише тоа .Водата содржи корозија или кајгана детергент се штетни за овој производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

Тип : Бања Полиците.Инсталирајте Стил : Ѕид Монтирани Тип.Број на Нивоа : Еден Бран.Поставена : Агол.Ние се

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

Што и да одберете Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Imulate Заврши до Вашата Бања �

И ЕВА двострано лепило се спречи директен судир меѓу ѕид панел и на вратата Едноставен за инсталација и

Акцентот вашата бања visage со нашата совршена комбинација на финес и елеганција, како Gatco décor е уникатно д�

Рака Крпа Бар Бања Пешкир Носителот Кујна Јадење Крпа Закачалка Не ' Рѓосувачки Челик.Бања Пешкир Носит�

●Она што Ќе се Избере Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до

Изработени од нерѓосувачки челик, силни и издржливи.Згусне база, цврст и непоколеблив.Силна отпорност н

Број на Нивоа : Еден Бран.Инсталирајте Стил : Ѕид Монтирани Тип.Полица Материјал : Метал.Поставена : Агол.�

Длабоко површината оксидација, не се плаши од влажна средина, издржливи.Задебелена простор алуминиум к�

Карикатура дизајн, АБС материјал, едноставен и елегантен, убава и издржливи.Флексибилен за употреба, ле�

Направени од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, може да се стави бања предмети на неа.Напр�

Цена на производот информации : цената вклучува данок на додадена вредност.Во зависност од превозот адр

390 x 45mm / 15 Мултифункционален за Употреба : се Користи за да го крпи, палта, капи, чанти, чадори, копчиња, до

Издржлива и практична опција за сушење каде што ќе имаат резервни ѕид, внатре или надвор.Простор за Зашт

Направени од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, може да се стави бања предмети на неа.Напр�

Елегантна, во согласност со луѓе естетика.Во овој просторsaver крпа бар е дефинитивно мора за секоја бања �

Z Стил : Кул стилизирана багажник, направени од издржлив од нерѓосувачки челик и се зачува простор, може �

Крпа решетката е направен од тешки‑должност железо материјал, силни во структурата, носат‑отпорни, и и

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

Што и да одберете Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Imulate Заврши до Вашата Бања �

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр�

КРПА РЕК : во Текот на туш вратата крпа управување со 3 барови е совршен за сушење и виси тело крпи, базен �

Направени од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, може да се стави бања предмети на неа.Диме�

Оваа крпа решетката има силна товарот капацитет и можат да се сместат повеќе крпи во исто време.Тоа може

Please wait...