0
clear
  • Giantex Патио Клупата w/Pullout Средината на Масата, Отворено Клупи, Градина Клупата, Пред Тремот Клупата, Базен Палуба Клупата, Двојка Стол, Ратан Седишта за 2-3 Лице, Металн
  • -20%
  • -20%
Giantex Патио Клупата w/Pullout Средината на Масата, Отворено Клупи, Градина Клупата, Пред Тремот Клупата, Базен Палуба Клупата, Двојка Стол, Ратан Седишта за 2-3 Лице, Металн

Giantex Патио Клупата w/Pullout Средината на Масата, Отворено Клупи, Градина Клупата, Пред Тремот Клупата, Базен

DEN 1540.80

Достапност
Достапно за нарачка

Треба само поврзете го на 4 дела со завртки со користење на клуч вклучени во пакетот.Сите временски услови Структура за Издржливост : Направен од rustproof прав обложен челик рамка, оваа патио градина клупата е времето-отпорни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нема дополнителни трошоци за поправки делови, работна сила и превозот се сите опфатени.висина : висинат

Оваа Клупа е совршен придружба на вашиот отворено Трпезариска Маса.Цврсти, трајни, и привлечни, ова е Па

Висок квалитет на полиетиленски термопластични слој 23 / 8" челични рамки поцинкуван од внатре и од надво

Please wait...