0
clear
  • GYZCZX V8 Живеат Звучна Картичка Интелигентна се Прилагодува Јачината на Аудио Миксер Звучна Картичка за Компјутер, КОМПЈУТЕР Живеат Звук
  • -20%
  • -20%
GYZCZX V8 Живеат Звучна Картичка Интелигентна се Прилагодува Јачината на Аудио Миксер Звучна Картичка за Компјутер, КОМПЈУТЕР Живеат Звук

GYZCZX V8 Живеат Звучна Картичка Интелигентна се Прилагодува Јачината на Аудио Миксер Звучна Картичка за Компјутер,

DEN 8305.92

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со паметен телефон, КОМПЈУТЕР и лаптоп.Поддржува поврзување на два микрофони и две слушалка.Поддржува безжична BT функција.Поддржува оптимизирање на звукот.Поддржува главните текови во живо софтвер. 30 видови на живи звучни ефекти, 12 видови на електрична енергија звук и 12 видови на начини.Универзална функција, поддржува мулти-функција како што се пеење, во живо, снимање, музика и така натаму.Материјал : metal Power набавка : вграден-во литиум ќелија (вклучени) големина : 173 * 113mm / 6.81 * 4.45 Карактеристики : Роман изглед.Компатибилен со паметен телефон, КОМПЈУТЕР и лаптоп.Поддржува поврзување на два микрофони и две слушалка.Поддржува безжична BT функција.Поддржува оптимизирање на звукот.Поддржува главните текови во живо софтвер.30 видови на живи звучни ефекти, 12 видови на електрична енергија звук и 12 видови на начини.Вграден-во Кинески операција глас брза.Универзална функција, поддржува мулти-функција како што се пеење, во живо, снимање, музика и така натаму.Може да се користи за живо снимање, дома КТВ, sesli чет, и повеќе.Пакет Листа : 1 * Живеат Звучна Картичка 1 * USB Полнење Cable2 * Аудио Cables1 * Упатство ве Молиме Имајте во предвид : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ве молиме погледнете го вистински производ примени.Ви благодариме!Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве Молиме оставете мала димензија разлика .pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ЗВУЧЕН ЕФЕКТ : Вграден DSP, до 9 интересен звучен ефект и 12 autotunes се поддржани, со едноставно притискање на

Дизајнирано за да се задоволат TSA авиокомпанија огнено оружје упатства.Издржливи 18мерач челична констр

【3 ФИОКИ 1 ВРАТАТА на КАБИНЕТОТ】Фиоки?Полиците?И двете! 3 цртачи се наменети за чување на дребулии да се

Здрав и Практичен Дизајн : Tote Box Potting клупата е изградена од цврст Ела Дрво, кои се цврсти и издржливи дово

Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци плетени дизајн за стилск

Маснотии за борба против власта со ензим акција, моќта на активира кајгана.Напади најтешките дамки.Блес

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing проц

100% Памук 1 ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО 32" Инчи Прибл (80 Cms) дијаметар.Круг Кат Перница Сина.Материјал : 100% Паму

Сет вклучува : 1 (Еден) hutch.Материјали : Азија тврдо и МЕДИЈАПАН.Заврши Боја : Cappuccino.Собранието Е Потребно :

Постојано се Елиминира Мирис во Кујна, Бања, Расадник, Подрумот и повеќе.Чадот, Дури И Изигравам Мирис.Ну

Може да биде вклучен во компјутер, телефон за да ги користите.Тоа е повеќе да се забавуваат да комуницир

6 Поделени Compartments Environment Канцеларија Organizer Easy да се Види Она што Need Make Најмногу на Вашиот Простор.Чиста по

【МУЛТИ АКТИВНОСТ МАСА И СТОЛЧЕ ПОСТАВЕНО】 : Овој 3во1 мултифункционални дрвна маса и 2 столчиња сет (24.6"L

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Вентил Покрие Заптивка.ОДГОВАРА : 0218 Nissan, Suzuki / Граница, Екваторот, Altima, Sentra 2.5 L L4 DOHC

Нуди елегантна, разбраното стил, нашите Montlake времето е отпорен на отворено патио пазарот чадори функциј

КРЕИРАЈ СВОЈ АВАНТУРА : Klikbots се лесно да се постави и да се стави заедно со нивните ratcheting зглобовите и вш

Совршен Хавајски Кошули за Мажи / Жени / Момчиња / Девојки.Ви благодариме.Копче затворање.Ве молиме мерењ

Се продаваат како 1 Секој.За користење со Oki Microline и Okimate принтери.Долг живот и исклучителни карактер дефи

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.СОЛЗА ДОКАЗ : Торба печати на плакот во внатрешноста на ч

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА Midsole.ЕВА Outsole.Кул кат е слајд кој е издржлив на рака и премиум тапац

Копче затворање.Карневалот Фестивал.Собори сува ниска.Прирачник Мерења Дозволете 13 см мерење на отста

Имајте на ум дека секоја црево е исто, освен од боја УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА Авторитет Cabana Црева се дизајни

Снимање на Видео : Видео Фотографирање во 1080p, 720p или VGA 1080p (1920 x 1080) @ 30 FPS 720p (1280 x 720) @ 60 FPS VGA (640 x 480) @ 120 FPS Дв

Тоа е satisfyingly ладење, исклучително лесен и супер меки дека едвај се чувствуваат сте облечени во тоа.Квали

КАРАКТЕРИСТИКИ Големина : Околу 5cm ~ 8cm.Материјал : polyresin.Рачно изработени од Кина.СУВЕНИР Одбележат секо

【Ефект Надградба】Т тип weatherstrip лента прави вклопуваат подобро, го прави звучна изолација и запечатувањ

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

Please wait...