0
clear
  • SKYDEER Зимски Ракавици со Премиум Вистински Deerskin Велур Кожа и Windproof Поларните Руно (Унисекс SD8662T/S, Топло 3M Thinsulate Хидроизолација)
  • -20%
  • -20%
SKYDEER Зимски Ракавици со Премиум Вистински Deerskin Велур Кожа и Windproof Поларните Руно (Унисекс SD8662T/S, Топло 3M Thinsulate Хидроизолација)

SKYDEER Зимски Ракавици со Премиум Вистински Deerskin Велур Кожа и Windproof Поларните Руно (Унисекс SD8662T/S,

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ви препорачуваме да користете сува крпа за прашина исклучување на ракавица.Тоа им помага стапица раце топлина додека дозволувањето на влагата да избега. [ Термички Поларните Руно Назад ] - И windproof поларните руно назад е windproof, удобност и топлина.Рачно изработени Deerskin Зимски Ракавици ќе ви даде најдоброто искуство на премиум кожа затвори-фитинг, удобност и топлина.Простор за чување - Пластични токи да се задржи на ракавици безбедно во storage mode, и ги прави лесно да се носат.Природни Deerskin Велур Кожа. [ Големина и Фитинг ] - Двојно shirred еластична зглоб цел да се вклопи во поголемиот дел од раце, и Deerskin е, исто така, имаше добро истегнување.Имајте на рака температура до максимален можен степен.Усвојување нежна и мазна за шиење занает, да се фокусираат на секој детал да утврдување на премиум квалитет и трајни перформанси на Топло Deerskin Зимски ракавици.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

Може да биде вклучен во компјутер, телефон за да ги користите.Тоа е повеќе да се забавуваат да комуницир

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B за ЕДНОКРАТНА употреба за еднократ

Компатибилен со паметен телефон, КОМПЈУТЕР и лаптоп.Поддржува поврзување на два микрофони и две слушал

6 Поделени Compartments Environment Канцеларија Organizer Easy да се Види Она што Need Make Најмногу на Вашиот Простор.Чиста по

Материјал : Супер Топла И Мека Доволно, Дише, Пријатно, Удобно.Рака Мие Само.Функција : Женска Преголеми Sw

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.СОЛЗА ДОКАЗ : Торба печати на плакот во внатрешноста на ч

Тој тежи само 5.CORE18 V батерија – дава следната генерација Liion 21700 мобилен технологија во лесен, со висока

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

Маснотии за борба против власта со ензим акција, моќта на активира кајгана.Напади најтешките дамки.Блес

Совршен Хавајски Кошули за Мажи / Жени / Момчиња / Девојки.Ви благодариме.Копче затворање.Ве молиме мерењ

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

Стил Играчки за Секој Треба : Голема маса врвот играчки за сите возрасти кои се движат од деца до возрасн

Со Дијаметар Од 1 Инч.Должина 6 Стапки (2 Метри).Флексибилни ПВЦ изградба.Лесни за лесно ракување.Тешки На

Постојано се Елиминира Мирис во Кујна, Бања, Расадник, Подрумот и повеќе.Чадот, Дури И Изигравам Мирис.Ну

Сет вклучува : 1 (Еден) hutch.Материјали : Азија тврдо и МЕДИЈАПАН.Заврши Боја : Cappuccino.Собранието Е Потребно :

Please wait...