0
clear
  • Aodaer 18 Пакет Проектот Џебовите со Копче & String Пластични Плик Датотека Папка Јакна Документ Организаторот за Статистика Училиште Дома,12.6 x 9.45 Инчи, 6 Бои, Вертикална
  • -20%
  • -20%
Aodaer 18 Пакет Проектот Џебовите со Копче & String Пластични Плик Датотека Папка Јакна Документ Организаторот за Статистика Училиште Дома,12.6 x 9.45 Инчи, 6 Бои, Вертикална

Aodaer 18 Пакет Проектот Џебовите со Копче & String Пластични Плик Датотека Папка Јакна Документ Организаторот

DEN 424.56

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : ќе добиете 18 парчиња на вертикална string вратоврска дизајн проект пликови, кои имаат различни бои, вклучувајќи ги и транспарентен, сина, црвена, зелена, виолетова и портокалова, и 2 на секоја боја; доволни количини и различни бои може да ги задоволи секојдневните потреби.Размавта со низа вратоврска затворање : нашиот проект плик усвојува string вратоврска затворање дизајн, кој е практичен и декоративни, тоа погодно обезбедување на содржината, можете да се чувствуваат слободни да го користите.Големина и материјал : големината на нашата плик со копче и string е 12.6 x 9.45 инчи / 32 x 24 cm, која е соодветна големина за вашата секојдневна употреба; тоа е направен од висок квалитет на пластичен материјал, безбеден и еколошки пријателски, тоа е не-токсични и odourless, трајни и има долг животен пат.Голема апликации : проектот плик се широко се користи во училиштата, канцеларии, домови и други места, може да се стави датотеки во тоа според сопствените потреби, што е многу погодно и зачувај вашето време.Бизнис картичка дизајн на торба : нашата обновливи датотека папка дизајниран со бизнис картичка торба, може да се стави на вашиот бизнис картичка во него, кои можат ефикасно да се направи разлика на вашите датотеки од други, погодно за вас да се провери, но исто така и да се избегне други да се земе вашиот профил по грешка.Боја : Транспарентна,сина,црвена,зелена,виолетова,портокалова | Стил : Вертикални.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дизајнирано за да се задоволат TSA авиокомпанија огнено оружје упатства.Издржливи 18мерач челична констр

Сет вклучува : 1 (Еден) hutch.Материјали : Азија тврдо и МЕДИЈАПАН.Заврши Боја : Cappuccino.Собранието Е Потребно :

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B за ЕДНОКРАТНА употреба за еднократ

Имајте на ум дека секоја црево е исто, освен од боја УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА Авторитет Cabana Црева се дизајни

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

Шарени транспарентен плик папки се 5 assorted colors : транспарентни , зелена, жолта, сина и црвена (секоја боја с

Повеќе Боја Опции 4 Тешки Тркала (2 Сопирачки).Скриени Складирање.78" HFits Писмо или Правни Големина Виси Да

Совршен Хавајски Кошули за Мажи / Жени / Момчиња / Девојки.Ви благодариме.Копче затворање.Ве молиме мерењ

Снимање на Видео : Видео Фотографирање во 1080p, 720p или VGA 1080p (1920 x 1080) @ 30 FPS 720p (1280 x 720) @ 60 FPS VGA (640 x 480) @ 120 FPS Дв

Се продаваат како 1 Секој.За користење со Oki Microline и Okimate принтери.Долг живот и исклучителни карактер дефи

100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА Midsole.ЕВА Outsole.Кул кат е слајд кој е издржлив на рака и премиум тапац

Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на 【IPX8 ВОДООТПОРЕН】 ЕДЕН R е IPX8 водоотпорен д

Здрав и Практичен Дизајн : Tote Box Potting клупата е изградена од цврст Ела Дрво, кои се цврсти и издржливи дово

Ние ви препорачуваме да користете сува крпа за прашина исклучување на ракавица.Тоа им помага стапица ра

КАРАКТЕРИСТИКИ Големина : Околу 5cm ~ 8cm.Материјал : polyresin.Рачно изработени од Кина.СУВЕНИР Одбележат секо

100% Памук 1 ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО 32" Инчи Прибл (80 Cms) дијаметар.Круг Кат Перница Сина.Материјал : 100% Паму

Пространа 4 фиока Гаража чување : На Montezuma 4фиока алатка за складирање систем е дизајниран за tradesperson или с

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...