0
clear
  • Акција Видео Камера 12M,30m Подводни Спортски Дигитален влез за DV Рекордер видео камера Камери со 900mAh Батеријата за Фотографија Снимање(Сина)
  • -20%
  • -20%
Акција Видео Камера 12M,30m Подводни Спортски Дигитален влез за DV Рекордер видео камера Камери со 900mAh Батеријата за Фотографија Снимање(Сина)

Акција Видео Камера 12M,30m Подводни Спортски Дигитален влез за DV Рекордер видео камера Камери со 900mAh Батеријата

DEN 813.36

Достапност
Достапно за нарачка

【Камера Параметри】Оваа акција видео камера со 12 MP пиксели, 480 P 15fps/720 P 60fps @AVI видео, 90 степени агол на камерата, 2.0 Инчен екран со висока дефиниција. 【30m Водоотпорен】Оваа DV камера со водоотпорен до 30 метри под вода.Вода-отпорни обвивка ви овозможува да фасцинантен филм спортови на вода со оваа подводна камера. 【Камера Додатоци】Ова видео камерата е предвидено со велосипед заградата и други додатоци, лесно да се инсталира и да функционира, можете да го видео кога велосипедизам, рекорд секој прекрасен момент од вашиот живот. 【Батеријата】Овој спорт камери со 900m Ah батерија капацитет. 【Mugast Гаранција 】дадеме 1 година гаранција и имаат пријателски поддршка на корисниците на.Со добар квалитет и задоволни клиенти се нашата цел.Не двоумете се да не контактирате со било какви прашања.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : АБС Боја : Црна, Бела, Сина, Розова, Злато, Сребро, Жолта (изборен) Сензор : 0309 Камера Агол : 90° Прикаже : 2.0" Висока Дефиниција Екран Видео : 480 P 15fps/720 P 60fps @AVI Сликата : 12000000 JPEG Водоотпорен Одделение : Max. 30m/98.4' вградената Батерија Капацитет : 900m Ah Издржливост : 90 мин Wifi : Нема Чување : ТФ-Картичка (4 G-32 G) (не се вклучени) USB Mode : USB 2.0 Јазик : англиски (стандардно), Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, француски, руски, италијански, корејски, Јапонски, Тајландски Јазик, германски, холандски, полски Тежина : Околу. 335g Пакување Листа : 1 x Мини DV Спортски Камера 1 x Назад Треска 1 x Велосипед Заградата 1 x Краток Линк Заградата 1 x Рака 1 x Навој на Завртка Заградата 1 x Заградата Основа (без завртка ззп) 1 x Прирачник за Корисникот 1 x USB Кабел (Микро) 1 x Водоотпорен Домување Случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Се продаваат како 1 Секој.Моќна акција за чистење.Блескаво чисти садови.Фосфатслободни.Течни машина за

Нуди елегантна, разбраното стил, нашите Montlake времето е отпорен на отворено патио пазарот чадори функциј

Сет вклучува : 1 (Еден) hutch.Материјали : Азија тврдо и МЕДИЈАПАН.Заврши Боја : Cappuccino.Собранието Е Потребно :

85% Полиестер, 15% Spandex.Произведено во САД или Увезуваат.Еластична затворање.ЗАБЕЛЕШКА : обрни внимание на

Шарени транспарентен плик папки се 5 assorted colors : транспарентни , зелена, жолта, сина и црвена (секоја боја с

Дизајнирано за да се задоволат TSA авиокомпанија огнено оружје упатства.Издржливи 18мерач челична констр

Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци плетени дизајн за стилск

Може да биде вклучен во компјутер, телефон за да ги користите.Тоа е повеќе да се забавуваат да комуницир

ЗВУЧЕН ЕФЕКТ : Вграден DSP, до 9 интересен звучен ефект и 12 autotunes се поддржани, со едноставно притискање на

100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА Midsole.ЕВА Outsole.Кул кат е слајд кој е издржлив на рака и премиум тапац

6 Поделени Compartments Environment Канцеларија Organizer Easy да се Види Она што Need Make Најмногу на Вашиот Простор.Чиста по

КАРАКТЕРИСТИКИ Големина : Околу 5cm ~ 8cm.Материјал : polyresin.Рачно изработени од Кина.СУВЕНИР Одбележат секо

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

Маснотии за борба против власта со ензим акција, моќта на активира кајгана.Напади најтешките дамки.Блес

100% Памук 1 ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО 32" Инчи Прибл (80 Cms) дијаметар.Круг Кат Перница Сина.Материјал : 100% Паму

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

Совршен Хавајски Кошули за Мажи / Жени / Момчиња / Девојки.Ви благодариме.Копче затворање.Ве молиме мерењ

Повеќе Боја Опции 4 Тешки Тркала (2 Сопирачки).Скриени Складирање.78" HFits Писмо или Правни Големина Виси Да

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.СОЛЗА ДОКАЗ : Торба печати на плакот во внатрешноста на ч

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Со Дијаметар Од 1 Инч.Должина 6 Стапки (2 Метри).Флексибилни ПВЦ изградба.Лесни за лесно ракување.Тешки На

Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на 【IPX8 ВОДООТПОРЕН】 ЕДЕН R е IPX8 водоотпорен д

Пакетот вклучува : ќе добиете 18 парчиња на вертикална string вратоврска дизајн проект пликови, кои имаат ра

Ние ви препорачуваме да користете сува крпа за прашина исклучување на ракавица.Тоа им помага стапица ра

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

【3 ФИОКИ 1 ВРАТАТА на КАБИНЕТОТ】Фиоки?Полиците?И двете! 3 цртачи се наменети за чување на дребулии да се

КРЕИРАЈ СВОЈ АВАНТУРА : Klikbots се лесно да се постави и да се стави заедно со нивните ratcheting зглобовите и вш

Имајте на ум дека секоја црево е исто, освен од боја УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА Авторитет Cabana Црева се дизајни

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B за ЕДНОКРАТНА употреба за еднократ

Please wait...