0
clear
  • 4 Пара Без Вратоврска Shoelaces Tieless за Возрасни,Деца,Стари Патики се Вклопува Многу Чевли
  • -20%
  • -20%
4 Пара Без Вратоврска Shoelaces Tieless за Возрасни,Деца,Стари Патики се Вклопува Многу Чевли

4 Пара Без Вратоврска Shoelaces Tieless за Возрасни,Деца,Стари Патики се Вклопува Многу Чевли

DEN 182.16

Достапност
Достапно за нарачка

-Нема повеќе laces доаѓање врати назад за време на вашиот бегство, циклус или фитнес сесии.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Се зацврсти еднаш и никогаш не се врзува чевлите, повторно.На повеќето видови на гума за џвакање без вратоврска чевли laces употреба.УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : -Една големина одговара на сите.7", со Дијаметар : 0. ✔️ Она што ЌЕ ДОБИЕТЕ : пакетот доаѓа со 8 метал конектори,3 бои,4×Сребро, 2×Златни, 2×Pewter,доволно количество за да можете да ја користите и споделување со вашите пријатели и семејства.Еластичен чипка должина е 43 инч.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат. -Еластична чевли laces дистрибуира притисок рамномерно во текот на вашата нога, давајќи ви удобно искуство.Не заборавајте да добие должината право, откако ќе го намали исклучување, должината е фиксна.2 инчи)8×Чипка Заклучување(сребро) ве молиме ИМАЈТЕ на ум : Ликвидација на ризик може да постои, ве молиме да ги задржи подалеку од деца под 3 години.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Пакетот вклучува : 8×Еластична Laces(должина,43 инчен/0.Нема повеќе untied laces, нема повеќе патувања!Со дете чии чевли никогаш не може да остане врзана и двојно плетење болка, нашиот Не-Вратоврска shoelaces е совршено решение. -Нема Врска Shoelaces употреба во било која големина, било чевли и секој модел, колку што има претходно биле вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висок Квалитет Круг Атлетик Laces,Голем

Не ги сакам?Ние ќе рефундирање на секој денар; без прашања праша.Одберете Големина за да ги видите полит

Еластична,Силикони.Увезени.Збогум Вратоврска.Пак чипкаup чевли во лизгаons.Доверба градител на деца кои т

ЧипкаДо затворање.Гумен ѓон.Одговара на повеќето чизми со 14 претходно биле вклучени (7 по страна).премиу

Големината ќе се разликуваат во зависност од бројот на претходно биле вклучени или отвори го имате во в

5 CM; Бои : Бои Секој Пакет вклучува 2 Пар на Laces(4 Laces) > Црно Бело Светло Сива Длабоко Сива Бои Секој Пакет вк

Совршен За Секого : Дали сте во потрага за тешки, водоотпорен, трајни производи за замена laces за вашата ра

Ние ќе се реши ефикасно за вас.Благодарам многу.жените со рамни сандала мажите рамен сандала чипка санд

100% Полиестер.Увезени.Важно : Вистинските бои може да варира во зависност од бојата на вашиот екран порад

Одговара на повеќето спортски чевли, патики.Одлично за мажи & жени Тркачи за Водење на Triathlons или Маратон

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МОДЕРЕН СТАН БЕЖ ЧЕВЛИ LACES ЗА ПАТИКИ :

Одлична за сите патики висока врвот патики, спортски, тенис, кошарка, бејзбол, одбојка чевли, чизми и пов

Ние ќе се реши ефикасно за вас.Клучни зборови : плажа чевли за пешачење чевли мека чевли за дами чевли че

Увезени.Pakage Детали : shoelace крајот капи,Метал,7pairs,Една големина одговара на сите (деца И возрасни), брзо да

100% Задоволство Гаранција : Код Laces се гарантира да трае животот на еден пар на ланче тенис чевли.Совршен

летото сандали дише сандали мека сандали удобно сандали мека чевли удобни чевли платформа чевли криста

Ќе биде изненадување тоа што буквално се 2 пара(4 индивидуални laces)што е доволно за 2 пара чевли кога цел "1

Ја спречува shoelaces од расклатување или онknotting,Не shoelace прилагодување е потребно.Нема потреба да се намали

Please wait...