0
clear
  • UHOMETAP Викинг Уметност Tapestry Один е Гаврани Huginn и Muninn Викинг Врана Tapestry Нордиска Митологија Уметност Ѕид Виси Оркестарот за Dorm Соба Живеат Дома 80 x 60 Инчи GTLSUH534
  • -20%
  • -20%
UHOMETAP Викинг Уметност Tapestry Один е Гаврани Huginn и Muninn Викинг Врана Tapestry Нордиска Митологија Уметност Ѕид Виси Оркестарот за Dorm Соба Живеат Дома 80 x 60 Инчи GTLSUH534

UHOMETAP Викинг Уметност Tapestry Один е Гаврани Huginn и Muninn Викинг Врана Tapestry Нордиска Митологија Уметност

DEN 568.56

Достапност
Достапно за нарачка

▲Материјал-Оваа tapestry изработени од мек, полиестер.Високо-квалитетни, трајни,Еколошки, мека и кожа-пријателски,навремено отпорни.Најдобро за вашата домашна декорација. ▲Големина-На tapestry големина е 80 инчи, широк од 60 инчи висок.Лесно да се откажам и да ги чува.Компјутер HD ласерско печатење шема, жива, жив, јасно. ▲Перење инструкции-На tapestry е машина перат и лесно да се чисти.Не кајгана.Измијте ги рацете внимателно со ладна вода и исушете ги, само во сенка.Машина за миење со ладна вода со благ циклус. ▲Широка Употреба : може да се користи во затворен и отворен, затворен како ѕид уметност , кревет маска, tapestry, таванот декорација, маса крпа, троседот маска, итн; Отворено како плажа ќебе, пикник ќебе, плажа крпа, итн. ▲Кориснички услуги-Ние може да нудат бесплатен кориснички услуги, ние може да се прилагодите на стилови и големини tapestry.Ако ви треба прилагодени објекти, ве молиме да бидат слободни да контакт.Големина : 80x60 Inches.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

100% Полиестер.Ситево Текот ткаенина боја под print Машина Перат.Hemmed на сите страни од страна на професиона

Сите Pumayana таписерии со гордост се направени со рака во САД, тие не се масовно произведени и не доаѓаат од

【 СИТЕ ПОВОД ПОДАРОК 】 Овој исклучителен ѕид tapestry е многу внимателен подарок, соодветен за хипи / психо

НЕВЕРОЈАТЕН ДИЗАЈН : Овој хороскопски tapestry е полн со детали : на месечината, сонцето, ѕвездите, хороскопс

На trippy tapestry не се само ѕид виси за спалната соба, но уметнички авантури на непознати психоделични светот

Близнаци Димензии : Должина85 ,Ширина55 Инчи ( 215 x 140 cm ).Употреба : Речиси секој за Дома Декор Цел како Tapestry,

❤Материјал и Големина на : Полиестер ткаенини, 60x80 Inch ❤Дизајн : Кул Тема, Нордиска Знаме шема.Црна и бела.

Микро Влакна Материјал : Микро Влакна Праска, Удобно, Трајни, Мека И КожаПријателски, 100% Сосема Нов И Вис

Исклучителен дизајн : шарени черепот печурки Ова е имагинативна tapestry.Висококвалитетни материјали : Ова

Материјал Опис : 100% Полиестер Влакна.Грижа Водич : Рака Мие Со Ладна Вода, Машина За Миење Со Ладна Вода, Н

Материјал : Ова tapestry се направени од издржлив полиестер платно, лесен и лесно да се откажам или пак подал

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за 50 парчиња 4x6 инчен гранџ естетски слики и 1 исклучителна пакување кутија.Ѕидот кол

【Повеќенаменски】Може да се користи како tapestry или ѕид виси, bedspread, кревет покритие, маса крпа, dorm оркеста

Вашата Соба Dorm Соба Потреби Како Дел Од Прекрасни Уметнички Дела.Уникатен Прекрасен Дизајн : На Tapestry Кор

100% Памук.Увезени 3 D РЕАКТИВЕН УМЕТНИЧКИ дела : Неверојатни визуелни ефекти кога се гледа со 3 D очила.ОГРО

Please wait...