0
clear
  • RCLions Нерѓосувачки Челик Пропадна Плоча Центар Шасија Заштитник на Одборот за TRX6 G63 TRX4 Defender G500 Надградби на Додатоци 1/10 РК Роботот Автомобил
  • -20%
  • -20%
RCLions Нерѓосувачки Челик Пропадна Плоча Центар Шасија Заштитник на Одборот за TRX6 G63 TRX4 Defender G500 Надградби на Додатоци 1/10 РК Роботот Автомобил

RCLions Нерѓосувачки Челик Пропадна Плоча Центар Шасија Заштитник на Одборот за TRX6 G63 TRX4 Defender G500 Надградби

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

Точка Име : Пропадна Плоча,Центар Шасија Заштитник.Погоден за 1/10 рк роботот автомобил TRX6,TRX4 додатоци тело.Ефикасно заштита на дното додатоци на РК автомобил, да се спречи оштетување на шасија.Доаѓа со завртки, едноставен и лесен за инсталација.Направени од високо квалитетни Нерѓосувачки Челик Материјал,фирма, издржлив, отпорен на корозија, и не е лесно да ' рѓа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Тоа е satisfyingly ладење, исклучително лесен и супер меки дека едвај се чувствуваат сте облечени во тоа.Квали

16 Ft Продолжување Нерѓосувачки Челик Пропан Црево 350 PSI Оценет Повеќе Издржливи.Двата Краја со 3 / 8" Женски

Се продаваат како 1 Секој.За користење со Oki Microline и Okimate принтери.Долг живот и исклучителни карактер дефи

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

【Ефект Надградба】Т тип weatherstrip лента прави вклопуваат подобро, го прави звучна изолација и запечатувањ

Материјал : Супер Топла И Мека Доволно, Дише, Пријатно, Удобно.Рака Мие Само.Функција : Женска Преголеми Sw

Стил Играчки за Секој Треба : Голема маса врвот играчки за сите возрасти кои се движат од деца до возрасн

6 Поделени Compartments Environment Канцеларија Organizer Easy да се Види Она што Need Make Најмногу на Вашиот Простор.Чиста по

100% Полиестер.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа машка спортска маица е flatlock seamlines и без ознака

Компатибилен со паметен телефон, КОМПЈУТЕР и лаптоп.Поддржува поврзување на два микрофони и две слушал

Здрав и Практичен Дизајн : Tote Box Potting клупата е изградена од цврст Ела Дрво, кои се цврсти и издржливи дово

【Камера Параметри】Оваа акција видео камера со 12 MP пиксели, 480 P 15fps / 720 P 60fps @AVI видео, 90 степени агол на ка

Постојано се Елиминира Мирис во Кујна, Бања, Расадник, Подрумот и повеќе.Чадот, Дури И Изигравам Мирис.Ну

Може да биде вклучен во компјутер, телефон за да ги користите.Тоа е повеќе да се забавуваат да комуницир

Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на 【IPX8 ВОДООТПОРЕН】 ЕДЕН R е IPX8 водоотпорен д

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B за ЕДНОКРАТНА употреба за еднократ

Снимање на Видео : Видео Фотографирање во 1080p, 720p или VGA 1080p (1920 x 1080) @ 30 FPS 720p (1280 x 720) @ 60 FPS VGA (640 x 480) @ 120 FPS Дв

Оваа Fenrir Татко На Волци стои Статуа на околу 5" високо, 8.25" долг и 3.25" длабоко.Тоа тежи речиси 2 килограми.О

Please wait...