0
clear
  • Wiekyze Поли Плик 12 Компјутери Документ Коверти со Предвремените на Копче Квалитет Јасно Документ Папка за А4 Големина (црвено)
  • -20%
  • -20%
Wiekyze Поли Плик 12 Компјутери Документ Коверти со Предвремените на Копче Квалитет Јасно Документ Папка за А4 Големина (црвено)

Wiekyze Поли Плик 12 Компјутери Документ Коверти со Предвремените на Копче Квалитет Јасно Документ Папка за А4

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

✉ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Со висок квалитет PP материјал,поли плик дебелина е 20c,тешко да исчезнат, прилично заштитна; перат, обновливи и трајни, не е лесно да попуштат, солидна предност 。. ✉ ЛЕСНО ДА ја ВИДИТЕ ДАТОТЕКА со СОДРЖИНА : Проѕирни преку елегантни обоени документ папка чува содржината видливи и го прави наоѓање на документи, толку лесно, без отворање на вашиот пликови. ✉ГОЛЕМИНА : должината е 33.5 cm/13.2 инчен, ширина е 23.5 cm/9.3 инч.Големината на пластични папки е малку поголеми од А4. Тоа значи дека може да се стави повеќе документи во внатрешноста, и да ги ставите документите во и надвор од паричникот многу полесно. ✉ УДОБНОСТ И БЕЗБЕДНОСТ : Исклучителна копчето дизајн.Документи не се лесно да се лизга надвор и не се лесно да се изгуби, може да помогне да се заштитат вашиот предмети од светлина spills и други влага. ✉пакетот вклучува : 12 Pcs шарени транспарентен коверти со предвремените на копче, лесно да се носат, со пликови кеси може да се користи во училиште, дома, на работа, канцеларијата на патување и бизнис патување.Боја : Црвена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing проц

Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци плетени дизајн за стилск

96% Најлон, 4% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење ➤ЗАТВОРАЊЕ ТИПза Мажи пешачење товар пантало

КАРАКТЕРИСТИКИ Големина : Околу 5cm ~ 8cm.Материјал : polyresin.Рачно изработени од Кина.СУВЕНИР Одбележат секо

Ние ви препорачуваме да користете сува крпа за прашина исклучување на ракавица.Тоа им помага стапица ра

100% Акрил.Рака Мие Само.Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци пл

Нуди елегантна, разбраното стил, нашите Montlake времето е отпорен на отворено патио пазарот чадори функциј

Пространа 4 фиока Гаража чување : На Montezuma 4фиока алатка за складирање систем е дизајниран за tradesperson или с

Постојано се Елиминира Мирис во Кујна, Бања, Расадник, Подрумот и повеќе.Чадот, Дури И Изигравам Мирис.Ну

Тоа е satisfyingly ладење, исклучително лесен и супер меки дека едвај се чувствуваат сте облечени во тоа.Квали

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Совршен Хавајски Кошули за Мажи / Жени / Момчиња / Девојки.Ви благодариме.Копче затворање.Ве молиме мерењ

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

Имајте на ум дека секоја црево е исто, освен од боја УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА Авторитет Cabana Црева се дизајни

КРЕИРАЈ СВОЈ АВАНТУРА : Klikbots се лесно да се постави и да се стави заедно со нивните ratcheting зглобовите и вш

Шарени транспарентен плик папки се 5 assorted colors : транспарентни , зелена, жолта, сина и црвена (секоја боја с

100% Памук 1 ПЕРНИЦА ГИ ОПФАЌААТ САМО 32" Инчи Прибл (80 Cms) дијаметар.Круг Кат Перница Сина.Материјал : 100% Паму

ПРАВО ТИП Вентил матични печати дизајни се со одредена апликација за поправка повод користејќи или deflec

100% Синтетички.Синтетички Горниот.ЕВА Midsole.ЕВА Outsole.Кул кат е слајд кој е издржлив на рака и премиум тапац

Please wait...