0
clear
  • Види Winder, XTELARY Отпечаток Префрлете се Види Winders За 8 Автоматски рачни Часовници Со Прилагодливи Види Перници LCD екран на Допир на Екранот Со Далечински Управувач Авт?
  • -20%
  • -20%
Види Winder, XTELARY Отпечаток Префрлете се Види Winders За 8 Автоматски рачни Часовници Со Прилагодливи Види Перници LCD екран на Допир на Екранот Со Далечински Управувач Авт?

Види Winder, XTELARY Отпечаток Префрлете се Види Winders За 8 Автоматски рачни Часовници Со Прилагодливи Види Перници

DEN 15119.76

Достапност
Достапно за нарачка

(Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува. (Mode 4) 1000 TPD 10 врти секој 432 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува.(Mode 3) 850 TPD 10 врти секој 508 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува. 1x Упатство.Можете да го изберете најдобриот TPD и вклучете режим според вашиот види Производители, но нашиот совет е "1000 TPD"и "насока на стрелките на часовникот, тогаш контра-стрелките на часовникот"на владата.【Природни Дрвени Дизајн】Ова види winders е направен од природни тешко дрво и висок степен на пијано лак, нежен прозорец дизајн. 1x AC Адаптер.Три Ротација начини : стрелките на часовникот, Контра-стрелките на часовникот, стрелките на часовникот+Контра-стрелките на часовникот. (Mode 1) 650 TPD 10 врти секој 665 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува. (Mode 1) 650 TPD 10 врти секој 665 секунди, ротира за 12 часа, а остатокот за 12 часа, а потоа се повторува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

LED внатрешни работи светлина ќе обезбеди совршен изглед на вашата колекција.А види winder е уред со електри

Притиснете го копчето за LED светло контрола копче за да ја смените бојата од црвеназелено сина(цијансин

Кога да се Користи : Ако се види веќе престана да се движи или да ја види ќе престане да работи, ве молиме

Ние не deviated од тоа ветување, бидејќи.Нашето специјално дизајнирани компактен автоматски се види winder кут

СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Големина приближно 14.5 x 14 x 15.5 cm / x 5.7 5.5 x 6.1 во, АА батерии тоа го прави, мобилен winder.Тоа

Универзални AC адаптер (100–240 V, 50 / 60 Hz) ⭐ ВНАТРЕШНИ работи ОСВЕТЛУВАЊЕ : Вашиот види колекција ќе изгледа

Дополнителни карактеристики : Телескопски види држачи за сите види рака и нараквица големини;LCD дисплеј

3 инчи Тежина : Околу.5 ротација секоја минута, го задржува движење во разумен состојба на ветрот, ниту но

Спиење тивко и супер времетраење Јапонски мотор 10~20 DB = звукот на ветре, да се види winder за rolex автоматски

Please wait...