0
clear
  • Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови
  • -20%
  • -20%
Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови

Glamaker Жените Fuzzy Руно Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt Преголеми Sherpa Долг Ракав Блузи со Џебови

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

2"-Хип : 109cm/42.Sherpa,Полиестер,Памук,Руно.9"-Sleeve Должина : 65. Оваа Fuzzy Sweatshirt има патент на јаката така може да се прилагоди на висината на јака во секое време.Сезона : Погоден за кул пролет, есен и зима.A : Можете да ги мие со рака во ладна вода, не користете кајгана.2"НИ L : Биста : 119cm/46.A : Тоа нема да се намали, ние се мијат неколку пати и тоа е исто како порано.2"-Sleeve Должина : 63.О : Ако е премиерот, обично 2-3 за испорака; Ако исполнување од страна на продавачот, обично 7-15 за испорака.5 cm/25"Должина на : 64cm/25.Пакет содржина : 1 Жени се Врзуваат Боја Sweatshirt.9"-Хип : 103cm/40. 【Повод】 : Ова fuzzy sherpa sweatshirt е совршен за повик за секојдневно носење, училиште, канцеларија, забава, одмор, работа, есен, зима, датуми, божиќ,нова година и сл.Пол : Жените,Девојка, Дама.5"-Хип : 97cm/38.8"-Должина на : 67cm/26.9"-Хип : 93cm/37.4"ве Молиме овозможи 1-3 см разликува поради прирачник за мерење.О : Ако е премиерот, обично 2-3 за испорака; Ако исполнување од страна на продавачот, обично 7-15 за испорака.П : Колку време е потребно за да се дојде?2.П : Како треба да се мијат ова?3.6"-Должина на : 63cm/24. Оваа Fuzzy Јакна има џебови на 2 страни, може да се стави долу вашиот телефон и топло вашите раце.4"-Должина на : 65.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

палта за жените се готви палта за жените беж палта за жените краток дожд палта за жените дожд палта за же

4"Должина на : 65.9"Sleeve Должина : 65 Оваа Fuzzy Јакна има џебови на 2 страни, може да се стави долу вашиот телефон

⛄Материјал Оваа Мода Грбот е изработен од Полиестер висат линија или сува.spagetti женска блузи исечете же

Пол : Жените,Девојка, Дама.5"Хип : 97cm / 38.Материјал : 65% Полиестер+35% Памук, супер топла и мека доволно, пријат

4"Должина на : 65 【Карактеристики】 : 1 / 4 делумно Zip одбиеме Јака / Преголеми Дуксери, Посебно Вратоврска Б

Please wait...