0
clear
  • Проширени Заеднички Пломби PTFE, 1/2 Широк х 30 метри, (1 Гајтанот)
  • -20%
  • -20%
Проширени Заеднички Пломби PTFE, 1/2 Широк х 30 метри, (1 Гајтанот)

Проширени Заеднички Пломби PTFE, 1/2 Широк х 30 метри, (1 Гајтанот)

DEN 1912.56

Достапност
Достапно за нарачка

Лепило Поткрепени – удобен лепливи ленти и кора-оф поддршка овозможи лесна инсталација на двете хоризонтални и вертикални површини.Форма-Во-Место - согласува на било која површина, вклучувајќи грубо, проследен, рбет и оштетени површини.Флексибилни – може да се инсталира на круг, овал, правоаголни и сложени површини.Проширена PTFE Заеднички Пломби има Неограничен рок на траење, Не покажува Возраст Влошување, и се Противи Лази Температура опсег, -269°c до +315°c (-452°с до +600°f).Притисок Опсег : Целосна Вакуум до 3.000 psi.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стил Играчки за Секој Треба : Голема маса врвот играчки за сите возрасти кои се движат од деца до возрасн

Ние ви препорачуваме да користете сува крпа за прашина исклучување на ракавица.Тоа им помага стапица ра

Точка Име : Пропадна Плоча,Центар Шасија Заштитник.Погоден за 1 / 10 рк роботот автомобил TRX6,TRX4 додатоци те

ЗВУЧЕН ЕФЕКТ : Вграден DSP, до 9 интересен звучен ефект и 12 autotunes се поддржани, со едноставно притискање на

Може да биде вклучен во компјутер, телефон за да ги користите.Тоа е повеќе да се забавуваат да комуницир

Дизајнирано за да се задоволат TSA авиокомпанија огнено оружје упатства.Издржливи 18мерач челична констр

Нуди елегантна, разбраното стил, нашите Montlake времето е отпорен на отворено патио пазарот чадори функциј

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing проц

Исто така, вклучен е prewired надворешна врска кутија со водоотпорна канал.На прекинувачи се сместени во че

Идеално осмислена и пакувани за употреба во Хотели, ОДМОР ИМОТ (Air Bn B за ЕДНОКРАТНА употреба за еднократ

Совршен Хавајски Кошули за Мажи / Жени / Момчиња / Девојки.Ви благодариме.Копче затворање.Ве молиме мерењ

Мека и пријатна дебели поврзана буци бесконечност јамка шамија.Преголеми буци плетени дизајн за стилск

Оваа Fenrir Татко На Волци стои Статуа на околу 5" високо, 8.25" долг и 3.25" длабоко.Тоа тежи речиси 2 килограми.О

【Ефект Надградба】Т тип weatherstrip лента прави вклопуваат подобро, го прави звучна изолација и запечатувањ

Тоа е satisfyingly ладење, исклучително лесен и супер меки дека едвај се чувствуваат сте облечени во тоа.Квали

Пространа 4 фиока Гаража чување : На Montezuma 4фиока алатка за складирање систем е дизајниран за tradesperson или с

Please wait...