0
clear
  • Polaroid XS100i Wi-Fi Екстремни Издание HD 1080p 16MP Водоотпорен Спортски Акција Видео Камера Со Целосен Монтирање на Комплет Вклучени
  • -20%
  • -20%
Polaroid XS100i Wi-Fi Екстремни Издание HD 1080p 16MP Водоотпорен Спортски Акција Видео Камера Со Целосен Монтирање на Комплет Вклучени

Polaroid XS100i Wi-Fi Екстремни Издание HD 1080p 16MP Водоотпорен Спортски Акција Видео Камера Со Целосен Монтирање

DEN 2923.92

Достапност
Достапно за нарачка

Главната Спецификации 1 /2.G-Сензор (Авто-Ротација) за тоа "што е до крајот" уверување.; Професионални Сензор Со Ниско Светлина Перформанси.64 MPEG4, ФОТО - JPEG HD Резолуција 1080p : 1920x1080p / 30 FPS / 16 : 9 960p : 1280 X960 P / 30 FPS / 4 : 3 720p : 1280x720 / 60 FPS (Slow Motion) / 16 : 9 720p : 1280x720 / 30 FPS/ 16 : 9 Фото : Резолуции 16 MP, 5 MP, 3 MP, VGA Фото Режим : Самец / Пукна (x10) / Време Застаруваат (5,10,30,60) Wi Fi : Да i OS и Андроид Апликации Достапни : Да IEEE 802.Цени во $199.Видео Опции : 1080p, 960p, 720p.Аеродинамичен Дизајн и Шок-Доказ Надворешноста Минимизира Правец на Бучава .Водоотпорен до 30'/10m.За мирна Слика Опции : 16 MP, 5 MP, 3 MP, 1 x или 10x (burst) Снимање на Владата + Време Застаруваат.4 мм Тежина : 4.Не почне да вибрира : Потврдува Функции Кога Визуелна Потврда не Е Практичен.5" CMOS Image Sensor F2.Dual Датотека Снимање; Со Секој HD Видео Дополнителни Помала Датотека е Создадена За Поефикасно Префрлување и Споделување.4 или над Големина на : 108*42*42.8 oz Вклучени Во Кутија Камера преку USB Кабел Планината-Заклучување + Копче за Безбедна string Велосипед Планината Прирачник На Polaroid XS100i Wi-Fi Екстремни Издание Водоотпорен Акција Камерата е највозбудливото Про Акција Камера понудени од страна на Polaroid, но не!Дали сте подготвени да скокаат од една карпа или авион?Како за сурфање, скијање, велосипедизам, рафтинг и сл?Нови Функции, Квалитет и Трајност е еднакво, а во некои карактеристики (G Сензор, Dual Датотека Снимањето, не почне да Вибрира, Ultra Light).11 b/g/n Растојание : 8 M+ Micro SD – До 32 GB 1200 MAH Изграден Во Батеријата (Прибл.8 Фиксен Фокус Ултра Остри Стаклена Леќа Чувствителноста на Светло : >1.0, HDMI Windows 7/XP SP3 /Vista и подоцна, Mac os 10.Сега Со вграден Wi Fi ќе бидете во можност Прилагодите вашите поставувања, Далечински Управувач и Споделување вашите видео клипови.Прилагодливи Рамка Курс за 720p Овозможува Ефекти Како Бавно или Брзо Движење Снимки—Дури и во HD Handlebar Месеци Вклучени ****** Проверете Споредба Лист во Сликата Дел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

За подобрено поврзување, на FDRAX43 е WiFi вклучено, нуди еден допир далечински управувач и споделување корис

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Боја : 8 P.Пакетот Вклучува : вклучуваат 30pcs 3.0 mm Еден Ред Машки Домување.Број на модел : 3.0 MM Еден Ред.Пакето

1 / 4 инчи стандард навој дупка можат да бидат опремени со различни поддржува и wristbands.0 Складирање : Надвор

Пакетот вклучува Panasonic AGDVX200 4 K видео камера со Четири Третини Сензор и Интегриран Зум Објектив (AGDVX200 PJ), 2x

Пука стабилна видео а минимизирање на желе.Постигнува до 12 минута лет време!.Caddx Поларните Нано Дигитале

Предмет тип : Кабли, Адаптери & Приклучоци 1 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправн

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Sony FDRAX53 видео камера Со дланкатасо големина на видео камера која ги комбинира Zeiss 20x оптички зум објекти

Боја : 7 P.Пакетот Вклучува : вклучуваат 30pcs 3.0 mm Еден Ред Машки Домување.Број на модел : 3.0 MM Еден Ред.Пакето

Внатрешни 32 GB Флеш Меморија Sony МултиИнтерфејс Топла Чевли.8 mm Еквивалент Широк Агол Леќа.Производителот

Боја : 5 P.Пакетот Вклучува : 100 Сетови ( Десен Агол Pin Насловот+Сместување+Crimp) |.Име : KF2510 Колекции.Број на мо

Дизајн за : видео камера Полнење Случај за Sony HD Видео Снимање HDRCX440, HDRCX405 камери и видео камери; Канон VIXIA HF

5 час континуирана време на снимање.Пакување List1x Деца Camera1x 32 GB Меморија Card1x Фото Sticker1x Производ Lanyard1x USB П

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

АБС МАТЕРИЈАЛ : Овој дигитален видео камера е направен од висококвалитетна ABS материјал, со добра тексту

【HD Деца Видео Камера】Овој деца видео камерата може да снима 1080 P HD видео, а исто така се 12 MP фотографии.Т

Снимање на видео : На модулот на камерата поддржува 1080p30, 720p60, 640x480p90 снимање на видео функцијата, со силна

Please wait...